„Před zápasem jsem v bod nedoufal, teď se mi ale zdá málo,“ přiznal sportovní manažer Brozan Ján Kudlička. „Myslím, že šancí jsme měli víc a také v poli to nebylo špatné. Hned na začátku měl proměnit tutovku Chukwuma, jenže bohužel nedal a i my, jak to bývá, inkasovali. Podařilo se nám srovnat a dát na 2:1, ovšem v závěru půle přišla standardka domácích a my ji neuhlídali. A aby toho nebylo málo, tak deset minut po přestávce pískl sudí penaltu a Štěchovice šly do vedení.“ To neudržely, v 80. minutě si míč po dlouhém výkopu Lipše našel Veselý a zajistil Sokolu remízu.

„Teď nás čeká dohrávka na hřišti FK Dobrovice. I tam by se nějaký bod hodil. Na marodku asi připíšeme Bubeníčka, a jestli sestavíme zdravou jedenáctku, budeme rádi.“

Štěchovice - Brozany 4:3 np

Branky: 5. Šum, 42. Kučera, 56. Volešák – 11. Studecký, 28. Benda, 80. Veselý, ŽK 2:2, ČK Jelínek (Brozany), poločas 2:2, r. Řeháček, 150.

Brozany: Lipš – Měšič, Bubeníček (43. Jelínek), Cibulka, Franc – Veselý, Studecký, Slanička, Vopat – Benda, Chukwuma (89. Marič).