Tři góly na body Roudnici nestačily

Domažlice /FOTOGALERIE/ – Na hřištích soupeřů jim není přáno. Fotbalisté třetiligové Roudnice podlehli ve víkendovém duelu v Domažlicích 4:3.

10.10.2011

Z utkání Jiskry Domažlice s Roudnicí nad Labem. Na snímku domažlický Vojtěch Mour v souboji novou posilou Roudnice ze Střížkova jménem Ibe Stanley. Foto: Deník/ Václav Tauer

Jediným bodem, který svěřenci trenéra Mariána Řízka vybojovali mimo svůj stadion, tak zůstává ten z České Lípy.

Přitom ani tentokrát herně nepropadli. „Hráčům jsem po zápase poděkoval, podali totiž dobrý výkon. Ten nebyl korunován bodovým ziskem,“ litoval roudnický kouč. „Do zápasu jsme vstoupili dobře, celkem se nám dařila rozehrávka a nechyběl potřebný pohyb. Bohužel jsme dvakrát v první půli inkasovali, když oba góly byly docela smolné. Přitom jsme měli snad pět gólovek, ale prohrávali jsme v poločase o branku.

Pak navíc podklouzli Kala s Vaňkem, takže se domácí dostali snadno do zakončení a vedli 3:1. Během tří minut jsme však srovnali a Kuchař ještě nebezpečně pálil těsně mimo. Vzápětí byl ve vápně podražen Vobořil, penalta se ale nepískala.

Tu rozhodčí nařídil až na druhé straně, i když Brauneis se protihráče nedotkl. Co se týče Ibeho, tak ten plnil úkoly dobře. Dařilo se i Vobořilovi, kterého doplňoval Brandejs. Škoda. Minimálně na bod jsme měli.“

Domažlice – Roudnice 4:3

Branky: 19. a 51. Veselý, 42. Bauer, 67. Braun z pen. – 13. a 56. Vaněk, 54. Hrdlička, ŽK Strejc, Matas, Mužík – Kala, Kučera, Laušman, poločas 2:1, r. Kubr, 420.

Roudnice: Brauneis – Kala, Vaněk, Kučera, Lukášek – Brandejs (71. Gutheis), Adjei, Kuchař (82. Medek), Hrdlička – Ibe (82. Laušman), Vobořil.

10.10.2011
Jakub Klíma z Litoměřic má nadání. V soutěži ministerstva školství zvítězil.

První místo v celostátní soutěži získal Jakub Klíma z Litoměřic

Vodoměr. Ilustrační foto.

Zkontrolujte si své vodoměry, vodohospodáři varují před mrazy

Ústecký kraj - Třináct dívek z Ústeckého kraje se účastní soutěže Dívka Talent 2018.

Malečov - Sezona začala už i v Tašově u Malečova. Sněhové podmínky jsou tu dobré díky umělému zasněžování.

Nováčci SPD a Piráti chtějí do komunálek

Litoměřicko - Noví poslanci za Litoměřicko otevírají regionální kanceláře.

Stadion odevzdal všechny body Frýdku - Místku

Litoměřice - V sobotu uspěli s Prostějovem, o den později ale hokejisté litoměřického Stadionu v duelu WSM Ligy padli. Přestože měli herní převahu, málokdy dokázali vyzrát na hostujícího gólmana. Dlouhou dobu kališníci drželi krok i výsledkově. O definitivním vítězství hokejistů Frýdku-Místku rozhodl až závěr třetí třetiny,