Hostující tým nepřijel na Podřipsko v roli odevzdaného soupeře. Do vedení se dostal Jindřich Trpišovský (H. Měcholupy): „Určitě jsme spokojení. Roudnice hraje v systému 4 – 4 – 2, není u to ní tolik o pohybu. Chtěli jsme hrát zezadu, trochu soupeře z brejků potrápit. Což se nám také podařilo. Trochu jsme se báli toho, že domácí budou silní ve vzduchu, Petrášek, Kratochvíl, Svátek. Není to fráze, ale bodovat venku, je vždycky plus."

S výkonem svých svěřenců nemohlo být vedení SK spokojeno.

„To zhodnocení zápasu je jednoduché. Soupeř nastoupil s tím, že hraje o záchranu, od toho se odvíjelo. My naproti tomu, pokud jsme chtěli udržet jakousi naději na postup, tak nám to nevyšlo. Byli jsme všude pozdě. Vůbec nám nehrála střední záloha.   Po výměně dvou hráčů se naše hra ve druhém poločase trochu zvedla, dostali jsme se do nějakého tlaku, nicméně jsme po standardce. Celkově mě zklamal přístup některých hráčů. Neodbojovali tam zápas tak, jak by měli,"poznamenal domácí asistent Jiří Svátek.


Roudnice – Horní Měcholupy 1:2

Branky: 79 Chalupa – 64 Milolanda, 84 Málek žk. 1:2., poločas: 0:0
Roudnice: Pechatý – Chalupa, Petrášek, Kratochvíl, Hamouz – Krátký, Bíro (46. Mareš), Kelner, Nádeníček (68. Müller) – Macháček (42. Brožík) – Svátek.
Horn Měcholupy: Kolář – Houžvička, Ricka, Balík, Procházka – Knobloch, Málek, Ohlušil, Blažej (85. Busta) – Mikolanda (75. Jíša), Durynek (70. Hřebeček).
Rozhodčí: Paták. Diváci: 310