V úvodních minutách to na tak jednoznačnou partii nevypadalo, hosté byli aktivní. Hrobeckým ale vyšla hned první nebezpečná akce a v 11. minutě vedlli. Zápas se ale rozhodl na konci prvního a začátku druhého poločasu, kdy domácí skórovali čtyřikrát. Vilémov musel navíc hrát od 42. minuty bez vyloučeného Petra Kurela.

Hrobce - Vilémov 9:0

Branky: 11. a 48. Kala, 68. a 79. J. Slavíček, 43. Polák z pk., 45. A. Kühn z pk., 47. Matoušek, 86. Hála, 89. J. Kühn, ŽK Hubený - Kopřiva, Havel, Pe. Kurel, ČK 42. Pe. Kurel (Vilémov), poločas 3:0, r. Průša, 91 diváků.

Hrobce: Sailer – Kejval, Matoušek, J. Kühn, Hála – Polák, A. Kühn (50. Hubený), P. Slavíček (55. Tomášek) – J. Slavíček, Neuman (55. Mikas), Kala.

Vilémov: Doležal - Krasnický, Jirchář, Pe. Kurel, Pa. Kurel (69. Oladjehoun) - Havel, Kopřiva, Kučera (53. Čurgali), Jägr, Buryánek - Vavroušek (59. Čonka).