Od úvodní minuty bylo patrné, kdo je favoritem zápasu. Roudnice předvedla kombinační a rychlý moderní fotbal. Již ve třetí minutě po kombinaci Macháčka s Brožíkem skóroval do odkryté brány Brandejs. Ve 14. minutě přidal druhý gól Blažek a když ve 35. minutě vstřelil třetí gól Roudnice Brožík, vypadalo to s domácím mužstvem špatně.

Především po tom, co Blažek nastřelil břevno a střelu Macháčka vykopával domací hráč z brankové čáry. Králův Dvůr se v prvním poločase dostal do dvou slibných akcí, ale host z Teplic brankář Přemysl Lipš dvakrát vychytal střelce Paprčiaka. V 53. minutě sice vrátil Králův Dvůr do zápasu gólem Sabou, ale drama odmítl Blažek, který v 57. minutě přidal svůj druhý gól v zápase. Roudnickou výhru potvrdil v 70. minutě střídající Nádeníček.

„Na hře domácích bylo vidět, že mají tři zápasy za sebou a také to, že už se zachránili. My jsme od úvodu ovládali hru, v podstatě to bylo jen o tom, kolik dáme branek. Závěr sezony nám vyšel, kluci už hráli uvolněně, zastříleli si . Ať už teď, nebo předtím proti Hlavici. Vydařila se i rozlučka, jsme spokojeni. Sezonu samozřejmě ještě zhodnotíme a o té další je nyní předčasné mluvit," dodal trenér Pavel Janeček.

Králův Dvůr - Roudnice 1:5

• Branky:53. Sabou - 3. Brandejs, 14. Blažek, 35. Brožík, 57. Blažek, 70. Nádeníček. Žluté karty: Nádeníček (Rce). Rozhodčí: Tereba Koval, Berka. Diváci: 40

• Králův Dvůr: Holzinger - Procházka, Šilhavý, Kvída, Petr - Hutta, Toporčák, Sabou, Vosýnek (25. Vybíral) - Paprčiak, Zajac.

• Roudnice: Lipš - Chalupa, Petrášek, Kučera, Hamouz - Brožík, Macháček (47. Muller), Bíro, Brandejs (56. Nádeníček) - Blažek, Svátek.