VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: Staronovým lídrem je Hrouda

Litoměřice - Vítězem 10. kola Tip ligy se stal se 17 body Josef Hrouda. Ten se díky tomuto zisku vrátil na první příčku. Drobnou cenu má připravenou v redakci.

19.10.2011
SDÍLEJ:

Tip ligaFoto: DENÍK

1. místo
LT0075 Josef Hrouda, Roudnice 17 92

2. místo
LT0107 Petr Čipera, Terezín 2 84

3. místo
LT0061 Miroslav Kocourek, Libínky 8 68
LT0083 Bohumil Palic, Bechlín 2 68

5. místo
LT0001 Martin Houdek, Roudnice 0 66
6. místo
LT0040 Kateřina Stará, Terezín 8 65
7. místo
LT0002 Karel Pokorný, Straškov-Vodochody 0 63
8. místo
LT0041 Jitka Stará, Terezín 8 62
LT0063 Zdeněk Kredba, Roudnice 5 62
LT0038 Eduard Schmid, Litoměřice 2 62
LT0035 Josef Tolar, Terezín 2 62
12. místo
LT0049 Vladimír Púčala, Roudnice 8 59
LT0054 Tomáš Rych, Roudnice 8 59
LT0081 Miroslav Meissner, Duisburg 5 59
15. místo
LT0086 Petr Donef, Litoměřice 5 56
LT0067 Josef Kecher, Kleneč 5 56
LT0090 Jiří Černý ml., Libochovice 2 56
LT0018 Karel Wolf, Lovosice 2 56
LT0091 Jiří Černý st., Libochovice -1 56
20. místo
LT0029 Stanislav Svoboda, Travčice 5 55
21. místo
LT0082 David Hamr, Roudnice 0 54
22. místo
LT0084 Věra Palicová, Bechlín 8 53
LT0093 Tomáš Prágl sen., Černiv 8 53
LT0027 Roman Kašák, Počaply 5 53
LT0098 Denis Líbal, Libochovice 5 53
LT0021 Vratislav Minárik, Štětí 5 53
LT0080 Renáta Šipulová, Litoměřice 5 53
LT0070 Jaroslav Šustera, Roudnice 5 53
LT0014 Lukáš Rynda, Litoměřice 2 53
LT0048 Milan Šťastný, Štětí 2 53
31. místo
LT0045 Quido Altmann, Litoměřice 8 50
LT0028 Jaroslava Kašáková, Počaply 8 50
LT0068 Petr Zemanec, Kleneč 5 50
LT0023 Petr Kopal, Brozany 2 50
LT0010 Milan Měchura, Litoměřice 2 50
36. místo
LT0031 Jan Řebíček, Brozany 2 48
37. místo
LT0052 Lukáš Púčala, Roudnice 8 47
LT0079 Miroslav Drdlík, Radovesice 2 47
LT0099 Martin Kryner, Libochovice 2 47
LT0092 Martin Prágl, Černiv 2 47
LT0019 Václav Riečičiar, Polepy 2 47
LT0071 Jiří Novák, Roudnice -1 47
43. místo
LT0042 Miloslav Faust, Třeboutice 5 44
LT0013 Petr Barva, Litoměřice 2 44
LT0074 Jaroslav Novák, Roudnice -1 44
LT0015 Vlastimil Rynda st., Litoměřice -1 44
LT0039 Milan Starý, Terezín -1 44
48. místo
LT0118 Jana Jandová, Roudnice 2 43
49. místo
LT0102 Zdeněk Vrátný, Ústí n. L. 2 42
50. místo
LT0065 Jiří Kekule, Roudnice 8 41
LT0046 Daniel Jelínek, Štětí 5 41
LT0009 Martin Poborský, Roudnice 5 41
LT0051 Zdeněk Kredba ml., Roudnice 2 41
LT0024 Václav Rubeš, Křešice 2 41
LT0005 Jiří Papoušek, Litoměřice -1 41
56. místo
LT0109 Pavel Čmejrek, Litoměřice 8 39
LT0043 Marek Faust, Třeboutice 2 39
LT0108 Luděk Záheský, Zlonice 2 39
LT0058 František Klement, Vědomice -1 39
60. místo
LT0072 Dana Nováková, Roudnice -1 38
61. místo
LT0117 Zdeněk Janda, Roudnice 5 37
LT0085 Milan Růžička, Litoměřice 5 37
63. místo
LT0097 Alois Pečenka, Sutom 2 36
LT0006 Karel Popper, Litoměřice 2 36
LT0089 Vlastimil Medáček, Roudnice 0 36
LT0032 Pavel Řebíček, Brozany -1 36
67. místo
LT0034 Vlastimil Balada, Lovosice 2 35
LT0087 Karel Čmejrek, Litoměřice 2 35
LT0026 Josef Kirchner, Terezín 2 35
LT0047 Miroslav Mareš, Úštěk 0 35
71. místo
LT0004 Roman Bláha, Litoměřice 8 34
72. místo
LT0012 Robert Čelko, Litoměřice 2 33
LT0100 Vladimír Molek, Levousy 0 33
LT0105 Miroslav Bartoň, Lukavec -1 33
75. místo
LT0116 Vladimír Hubálek, Roudnice 2 32
LT0053 František Rych sen., Roudnice 2 32
LT0044 Marcela Faustová, Třeboutice -1 32
LT0073 Barbora Nováková, Roudnice -1 32
79. místo
LT0113 Dušan Kováčik, Straškov 0 31
LT0101 Irena Liscová, Mšené-lázně -1 31
81. místo
LT0096 Pavel Křivánek, Poplze 5 30
82. místo
LT0017 Jindřich Slabý, Litoměřice 5 29
LT0037 Vlastimil Kotě, Nové Kopisty 2 29
LT0060 David Lisec, Roudnice 2 29
LT0011 Antonín Oždan, Terezín 2 29
LT0007 Jiří Barcal, Bohušovice n. O. 0 29
LT0110 Jiří Kořínek, Roudnice 0 29
LT0078 Petr Guth, Litoměřice -1 29
89. místo
LT0094 Jakub Prágl, Černiv 2 27
90. místo
LT0088 Jiří Berka, Lukavec 5 26
LT0076 Horymír Davídek, Litoměřice 2 26
LT0020 Vlastimil Minárik ml., Štětí 2 26
LT0119 Jiří Kučera, Sulejovice 0 26
94. místo
LT0115 David Vačilja, Libochovice 2 23
95. místo
LT0050 Antonín Novák, Roudnice 0 22
96. místo
LT0030 František Řebíček, 5 21
97. místo
LT0077 Martin Oncirk, Litoměřice 2 20
LT0095 Petr Prošek, Lovosice -1 20
99. místo
LT0003 Lydie Flachselová, Litoměřice 8 19
LT0033 Jaroslav Gumák, Litoměřice 0 19
101. místo
LT0057 Božena Rychová, Roudnice 5 17
LT0069 Karel Vaněk, Roudnice -1 17
103. místo
LT0126 Jiří Korous, Bříza 0 16
104. místo
LT0008 Marek Barcal, Bohušovice n. O. 0 14
LT0114 Karel Majer, Litoměřice 0 14
106. místo
LT0059 Vlastimil Henzl, Roudnice 0 13
107. místo
LT0016 Vlastimil Rynda ml., Litoměřice 2 12
LT0066 Radek Plicka, Roudnice 0 12
109. místo
LT0129 Pankrác Bazalka, České Kopisty 0 11
LT0127 Servác Kopr, České Kopisty 0 11
LT0120 Mojmír Strašák, Terezín 0 11
LT0025 Luboš Daněk, Úštěk -1 11
LT0056 František Rych ml., Roudnice -1 11
114. místo
LT0134 Milan Kaut, Račiněves 8 8
115. místo
LT0112 Miroslav Křenek, Straškov 0 7
116. místo
LT0111 Martin Kořínek, Lounky 0 6
LT0122 Blanka Krejzová, Rohatce 0 6
118. místo
LT0036 Jiří Malý, Terezín 0 5
LT0055 Olga Bursiková, Roudnice -1 5
120. místo
LT0131 Jaroslav Novák ml., Roudnice -1 4
121. místo
LT0064 Lenka Bradáčová, Roudnice 0 3
122. místo
LT0133 Jaroslav Helcl, Vědomice 2 2
LT0136 Daniel Morávek, Litoměřice 2 2
LT0135 Jaroslav Morávek, Litoměřice 2 2
LT0103 Emanuel Česílko, Třebušín 0 2
LT0124 Amálka Kyselá, Litoměřice 0 2
LT0125 Emanuel Motýl, Litoměřice 0 2
LT0104 Helmut Rákosníček, Třebušín 0 2
129. místo
LT0121 Jiří Mašek, Straškov 0 0
LT0130 Bonifác Petrželka, České Kopisty 0 0
LT0128 Augustýn Šnytlík, České Kopisty 0 0
132. místo
LT0132 Lukáš Havlíček, Lukavec 0 -1
LT0022 Petra Kopalová, Brozany 0 -1
134. místo
LT0062 Václav Bradáč, Roudnice 0 -3
135. místo
LT0106 Vít Smatlák, Lovosice 0 -4
136. místo
LT0123 Lukáš Ratajský, Litoměřice 0 -7

Autor: Ladislav Pokorný

19.10.2011
SDÍLEJ:
Videosouhrn Deníku – pondělí 22. ledna 2018

Moře trávy, tři zahradníci za mřížemi a Drahoš i Pavlásek na Slovácku: videa dne

Markéta Macháčková po proměně.
5

Proměna s Deníkem vrátila Markétě sebevědomí

První místo v celostátní soutěži získal Jakub Klíma z Litoměřic

Litoměřice - Namaluj svoji učitelku nebo učitele – takové bylo zadání stejnojmenné soutěže Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, ve které Litoměřice obsadily hned dvě z předních příček.

Zkontrolujte si své vodoměry, vodohospodáři varují před mrazy

Ústecký kraj – Severočeské vodovody a kanalizace (SčVK) varují před mrazem, který může poškodit vodoměry i vodovodní přípojky.

FOTO: Krásky severu ukážou talent

Ústecký kraj - Třináct dívek z Ústeckého kraje se účastní soutěže Dívka Talent 2018. 

FOTO: Na Malečově si lyžování užily stovky lidí

Malečov - Sezona začala už i v Tašově u Malečova. Sněhové podmínky jsou tu dobré díky umělému zasněžování.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>