„Těšíme se na víkend do Roudnice, protože je to bašta fotbalu. Věříme, že se na šlágr 26. kola přijde podívat rekordní návštěva. Budeme se chtít nejen my, ale jistě i soupeř prezentovat co nejlepším výkonem. Tedy tak, jako dosud,“ přeje si šéftrenér jirnské Viktorie Josef Jícha.

Ten má v kádru k dispozici v bráně talentovaného odchovance ostravského Baníku Štěpničku, obranné čtveřici vládne ještě nedávno prvoligový stoper Obermajer spolu se zkušenými exligisty Bílkem a Smolou.

Ve středu pole operují exslávista Jindráček a exkladeňák Dubský, které podporuje talentovaný Kanaďan Kliment, či Kejha, aby na hrotu na sebe upozorňoval někdejší kanonýr Sparty Marek Kincl, když u všech standardních situací je šikovný Jandzik.

„Bude to podle mého názoru svátek fotbalu, na který se osobně, nepochybuji, že stejně jako naši skalní fanoušci, moc těším. Viděl jsem Jirny proti Admiře. Nakonec hosté mohli být šťastni za to, že neodjeli s ještě větším přídělem,“ zve nepřímo na nedělní duel (17) manažer SK Roudnice Václav Hrdlička.

Mojmír Strachota