„Ten začátek byl nějaký divoký z obou stran, rychle to mohlo být 2:2. Pak se to trochu uklidnilo a byli jsme o něco lepší. Díky Brandejsovi jsme se dostali do dvoubrankového vedení. Ve druhé půli nás ale domácí, kteří mají dobrý mančaft, začali přehrávat. Na můj vkus jsme byli zbytečně pasivní,“ poznamenal jeden z trenérů Štětí Karel Zuna.

Jeho svěřence čekají nyní dva domácí duely. "Máme Litoměřicko, pak Žatec. V prvním utkání nesmí nastoupit Faust, navíc jsou zranění Stejskal a Brandejs, ale věřím, že to zvládneme.“

Brná - Štětí 0:2

Branky: 29. a 33. Brandejs, ŽK 1:1, poločas 0:2, r. Matas, 197.

Štětí: Gabriel - Čámský, F. Svoboda, Ransdorf, Mencl - Křtěn (79. Poráč), Vacek (93. Feko), Kucler, Stejskal - Faust (91. Beruška) Brandejs (56. K. Horváth).

Kdo viděl kanonádu v Litoměřicích, mohl si všimnout, že ani jeden z brankářů, ať už domácí Starczewski, či hostující Páv, přitom neselhali. Naopak předvedli řadu obdivuhodných zákroků.

Pochvalu přitom zasluhují svěřenci domácího trenéra Michala Slabého, protože to nezabalili ani ve chvíli, kdy prohrávali už 0:2, resp. 2:4. K překvapení všech přítomných dokonce v poslední desetiminutovce sahali po třech bodech.

„Velká škoda, že jsme se sami potrestali za hrubky v defenzivě a soupeř toho dokázal využít a skórovat,“ konstatoval domácí kouč, aby ten hostující, František Štěpánek hořce dodal: „Ani po odehrané třetině soutěže si nemůžeme vyskakovat, potřebujeme každý bod a dnes jsme ho naprosto zbytečně ztratili, když jsme si několikrát nerozuměli vzadu a soupeř nás za to potrestal.“

Litoměřicko B - Neštěmice 4:5 np

Branky: 33. Kolmist, 47. Heřman, 81. Písař z PK, 83. Dufek - 5. vlastní, 30. Krok, 61. Wajshajtl, 74. Memeti, ŽK 1:4, poločas 1:2, r. Dušek, 100.

Litoměřicko B: Starczewski - Dufek, Frank (42. Zákravský), Šulc, Šimurda - Valenta, Kolmistr, Jelínek, Trekoval - Heřman, Písař.