V úvodu se po levé straně  prohnal útočník domácích, ale vyznamenal se Michovský. Hosté rychle odpověděli, po rohu proletěl míč přes celou branku, kde se objevil Tichý a hlavou dal na 0:1.

V osmé minutě ale bylo srovnáno, když po brejku nestačili Štětští pokrýt protihráče. V 15. minutě zahrával volný přímý kop Stejskal, ale trefil pouze prvního obránce. Nadějněji už to vypadalo ve 24. minutě. Belák se obtočil kolem obránce a stačilo lépe mířit, aby šli hosté do vedení.

Rychlonozí hráči domácích zazlobili ve 24. minutě, ale střela byla slabounká. Pak ještě musel zachraňovat na poslední chvíli Kala, když v rozhodujícím okamžiku míč hráči Aritmy ustřelil na roh. Důležitý moment přišel v 38. minutě. Likvidační zákrok na Kuclera, druhá žlutá karta a hráč domácích si musel jít odpočinout.

Diváci zpozorněli v závěru poločasu. Nejprve Gabčo ze dvou metrů přestřelil a na opačné straně Aritma šanci také neproměnila. Druhý poločas začali hosté opatrně a k rychlému útoku se odhodlali v 50. minutě. Gabčovi po centru Beláka chyběl krok. Do vedení se ale dostali o dvě minuty později.

Po několika střelách se míč dostal k Belákovi a jeho nekompromisní zakončení znamenalo vedení 2:1. Domácí zvýšili aktivitu a před brankou Štětí bylo rušno.

Po půlhodině druhé části se přes tři hráče probil Tichý a mířil těsně vedle. V 61. minutě bylo srovnáno. Po pěkných narážečkách šli Štětští opět do vedení. Úspěšným střelcem byl Kucler.

V 67. minutě domácí hráč ve výborné střelecké pozici míč dobře netrefil. Úspěšná Aritma nebyla ani z volného přímého kopu. Po centru Gabča Rejman přímo z první dobře netrefil. V 78. minutě domácí kopali několik rohů, ale obrana stála vždy na svém místě. Do útoku se na opačné straně vydal Šimral a pohotovou střelou chtěl překvapit. Balón proletěl metr vedle. Vysoko pak přestřelil také Gabčo.

Aritma - Štětí 2:3

Branky Štětí: Tichý, Belák, Kucler.
Štětí: Michovský – Kala, Tůma, Slanička (31. Šimral), Kucler – Belák (78. Pilař), Malák (90. Šmidrkal), Stejskal – Kucler, Rejman, Gabčo.