I tady rozhodovaly o zisku plusového bodů penalty, za domácí se představili stejní střelci a opět nezaváhali. A navíc si domácí gólman Vacho na všech pět penalt sáhl. Jednou však míč za jeho záda neprošel a jelikož všichni Brozanští nezaváhali, mohli se po utkání radovat.

Zahajoval hostující Kmoch a Neratovice vedly. Kontroval Franc a přišel rozhodující moment rozstřelu. Kozák zřejmě počítal s tím, že Vacho riskne některou stranu, ten však neriskoval a střelu dokázal chytit. Klimpl pak dostal domácí do vedení a poté už se nikdo z hráčů nezaváhal. Po střele Klara byl stav 2:2, ovšem Verbíř před zraky svého otce překonal Malinu i podruhé. Hostům vrátil naději Kokoška, ovšem nezaváhal ani Marič. V poslední sérii sice srovnal na 4:4 Palanský, ovšem na řadě byl ještě Divecký. Směr jeho střely sice Malina vystihl, ovšem pokus byl dostatečně prudký a skončil v síti.

Třikrát za sebou se Brozany radovaly po penaltách. „Pokutové kopy speciálně netrénujeme, Libor Vacho je chytá dobře, nyní při všech míč alespoň zasáhl a když namohl nastoupit, vychytal nám rozstřel proti Chomutovu Filip Starczewski. Ze zisku plusového bodu mám radost, ale když vzpomenu na nevyužité šance, mrzí mě, že vůbec na penalty muselo dojít," dodal trenér Přemysl Bičovský.