Okresní přebor: Štětí – M. Žernoseky 4:4 (Svoboda 2, Pilař, Hamšík – Švihlík, 2, Pokorný 2), Bohušovice – Tigo 1996 1:3 (Kačírek – Lébl 3), Žitenice – Č. Kopisty 10:3 (Sionko 3, Mráz 3, Divecký 2, Banda, Vít – Paul, Taufl, Kutzler), Pokratice – Vražkov 4:3 (Macel 2, Prokůpek 2 – Derink, Tichý, vlastní).

1. Žitenice 9 8 1 0 90:14 25
2. TIGO 1996 9 8 1 0 45:12 25
3. Štětí 9 4 2 3 33:40 14
4. Litoměřice 8 4 1 3 29:31 13
5. České Kopisty 8 4 0 4 29:37 12
6. Bohušovice 9 3 1 5 26:49 10
7. Malé Žernoseky 9 1 3 5 21:46 6
8. Vražkov 9 1 1 7 20:35 4
9. Pokratice 8 1 0 7 12:41 3

Okresní soutěž sk. A: Prackovice – Čížkovice 1:4 (Mužík – Koždoň 2, Mejta, Filous), Lovosice RM – Lovosice 3:4 (Udatný 2, Vokatý – J. Kunrt 2, Klančík, P. Kunrt), Třebívlice – Lovečkovice 6:7 (Jarina 3, Vidovič 2, Muchl – Kovář 4, Bezemek 2, Petrus), Brozany – Milešov 1:0 (Horký), Sulejovice – V. Žernoseky 2:2 (M. Mrvík 2 – Bareš 2).

1. Čížkovice 10 8 1 1 43:13 25
2. Sulejovice 10 5 2 3 36:36 17
3. Lovosice RM 10 5 1 4 37:24 16
4. Lovosice 10 5 1 4 32:28 16
5. Lovečkovice 9 5 1 3 43:40 16
6. Milešov 10 5 0 5 27:26 15
7. Brozany 9 4 2 3 21:25 14
8. Třebívlice 10 2 2 6 29:38 8
9. V. Žernoseky 10 2 1 7 23:42 7
10. Prackovice 10 2 1 7 22:41 7

Okresní soutěž sk. B: Hoštka – Černiv 4:3 (Pěkný 2, Jelen, Zedek – Česal 2, Horák), Střížovice – Podlusky 4:4 (Hladký 3, Srba – Pecina 2, Čada 2), Předonín – Libochovice 4:1 (Soušek 2, Kušpál, Torač – vlastní), Roudnice K – Mšené-lázně 2:3 (Frič, Lukáš – Košťál 2, Ouzký), Kleneč – Libotenice 1:7 (Žubor – Z. Cuc 2, Malý, Janouš, Křivánek, Franc, Klíma).

1. Podlusky 10 8 1 1 55:29 25
2. Libotenice 10 6 2 2 38:21 20
3. Střížovice 10 6 1 3 48:24 19
4. Mšené-lázně 10 5 1 4 36:27 16
5. Předonín 10 5 1 4 31:36 16
6. Libochovice 10 4 1 5 27:32 13
7. Hoštka 10 4 1 5 21:31 13
8. Kleneč 10 3 1 6 25:38 10
9. Černiv 10 3 1 6 17:39 10
10. Roudnice K 10 1 0 9 26:47 3


Další kolo: Pátek 15.4. od 17:30 hodin:
Litoměřice – Pokratice, Žitenice – Vražkov, Č. Kopisty – Bohušovice, Tigo – M. Žernoseky, Sulejovice – Prackovice, V. Žernoseky – Brozany, Milešov – Třebívlice, Lovečkovice – Lovosice RM, Lovosice – Čížkovice, Libotenice – Hoštka, Kleneč – Roudnice K, Mš. lázně – Předonín, Libochovice – Střížovice, Podlusky – Černiv.