Okresní přebor: Vražkov – Štětí 2:3 (Vojtěch 2 – Pilař, Vála, Čermák), Litoměřice – Č. Kopisty 2:4 (Guth, Kavka – Paul 2, Tůma 2), Pokratice – M. Žernoseky 0:4 (Rambousek, Dragoun, Puravec, Baslík), Bohušovice – Žitenice 2:12 (Poruba, Mrkvica – Divecký 3, Sionko 2, Budka 2, Mráz 2, Novotný, Černý, Štajner).

Nejlepší střelci: 15 – Mráz (Žitenice), Stejskal (Tigo), 13 – Divecký (Žitenice), 8 – Krejza (Tigo), Podaný (Č. Kopisty).

1. Žitenice 6 6 0 0 64:9 18
2. TIGO 1996 6 6 0 0 34:7 18
3. České Kopisty 7 4 0 3 26:27 12
4. Litoměřice 6 2 1 3 18:25 7
5. Štětí 5 2 1 2 18:28 7
6. Bohušovice 6 2 1 3 15:39 7
7. Malé Žernoseky 6 1 2 3 14:21 5
8. Vražkov 7 1 1 5 15:25 4
9. Pokratice 5 0 0 5 6:29 0


Okresní soutěž sk. A: Milešov – Prackovice 5:0 (Neruda 3, Hřebík, Ouředníček), V. Žernoseky – Lovečkovice 7:1 (Kružík 3, Homola, Bareš, Šrámek, Červený – Čerňák), Sulejovice – Lovosice 4:2 (M. Mrvík 2, Vl. Mrvík, Hrdlička – Hadaš, Dolejší), Brozany – Čížkovice 1:1 (Cibulka – Král), Třebívlice – Lovosice RM 2:3 (Švejda, Procházka – Udatný 2, Kasal).

Nejlepší střelci: 19 – M. Mrvík (Sulejovice), 14 – Udatný (Lovosice RM), 12 – Šveňha (Lovečkovice), 11 – Koždoň (Čížkovice), 8 – Klempíř (Brozany), Neruda (Milešov).

1. Čížkovice 7 6 1 0 32:8 19
2. Sulejovice 7 5 1 1 31:23 16
3. Lovosice RM 7 4 0 3 28:16 12
4. Brozany 7 3 2 2 19:22 11
5. Lovečkovice 7 3 1 3 29:32 10
6. Lovosice 7 3 0 4 20:19 9
7. Milešov 7 3 0 4 17:23 9
8. Třebívlice 7 2 1 4 17:20 7
9. Velké Žernoseky 7 2 0 5 18:27 6
10. Prackovice 7 1 0 6 11:32 3


Okresní soutěž sk. B: Mšené-lázně – Hoštka 3:4 (Novák, Košťál, Trejbal – Zedek 2, Pěkný, Jelínek), Kleneč – Libochovice 2:2 (Švec 2 – Mach 2), Libotenice – Dynamo Podlusky 4:2 (Cuc 2, Lahovský, Franc – Čada, Hyťha), Roudnice K – Černiv 2:4 (Hubálek, Král – Lubas 3, Prošek), Předonín – Střížovice 0:7 (Hladký 5, Srba 2).

Nejlepší střelci: 13 – Z. Cuc (Libotenice), 12 – Čada (Podlusky), Hladký, 10 – Srba (Střížovice),

1. Podlusky 7 6 0 1 39:17 18
2. Libotenice 7 4 1 2 24:16 13
3. Střížovice 7 4 0 3 34:18 12
4. Mšené-lázně 7 4 0 3 28:19 12
5. Předonín 7 4 0 3 20:26 12
6. Libochovice 7 3 1 3 21:21 10
7. Hoštka 6 3 1 2 16:18 10
8. Černiv 6 2 0 4 9:25 6
9. Kleneč 7 1 1 5 15:29 4
10. Roudnice K 7 1 0 6 18:35 3

Pátek od 17 hodin: Štětí – Bohušovice, M. Žernoseky – Žitenice, Tigo – Pokratice, Vražkov – Litoměřice, Prackovice – Lovosice RM, Čížkovice – Třebívlice, Lovosice – Brozany, Lovečkovice – Sulejovice, Milešov – V. Žernoseky, Hoštka – Střížovice, Černiv – Předonín, Podlusky – Roudnice K, Libochovice – Libotenice, Mš. lázně – Kleneč.