Okresní přebor: Štětí – Bohušovice 4:3 (branky: Vála 2, Čermák, Božík – Poruba, Rožec, Ludvík), Malé Žernoseky – Žitenice 0:14 (Divecký 5, Jarošík 3, Mráz 3, Sionko 2, Budka), Tigo 1996 – Pokratice 6:2 (Stejskal 2, Krejza 2, Lébl, Petrus – Prokůpek, Rufus), Vražkov – Litoměřice 2:6 (Vojtěch 2 – Křeček 3, Novák 2, Gerhard).

Nejlepší střelci: 18 – Divecký, Mráz (Žitenice), 17 – Stejskal, 10 – Krejza (Tigo), 9 – Sionko (Žitenice), 8 – Podaný (Č. Kopisty), 7 – Jarošík, Štajner (Žitenice), Vála (Štětí).

1. Žitenice 7 7 0 0 78:9 21
2. TIGO 1996 7 7 0 0 40:9 21
3. České Kopisty 7 4 0 3 26:27 12
4. Litoměřice 7 3 1 3 24:27 10
5. Štětí 6 3 1 2 22:31 10
6. Bohušovice 7 2 1 4 18:43 7
7. Malé Žernoseky 7 1 2 4 14:35 5
8. Vražkov 8 1 1 6 17:31 4
9. Pokratice 6 0 0 6 8:35 0


Okresní soutěž sk. A: Prackovice – Lovosice RM 3:3 (Šonda 3 – Udatný 3), Čížkovice – Třebívlice 6:1 (Koždoň 4, Kubec, Nergl – Murdych), Lovosice – Brozany 3:1 (Kočina 2, Kunrt – Černý), Lovečkovice – Sulejovice 7:2 (Šveňha 3, Petrus 2, Drbal, Matoušek – Mrvík 2), Milešov – Velké Žernoseky 6:1 (Lache, Harvatovič, Přistoupil, Tomi, Wajshaitl, Neruda – Kružík).

Nejlepší střelci: 21 – Mrvík (Sulejovice), 17 – Udatný (RM Lovosice), 15 – Koždoň (Čížkovice), Šveňha (Lovečkovice), 9 – Neruda (Milešov), 8 – Klempíř (Brozany).

1. Čížkovice 8 7 1 0 38:9 22
2. Sulejovice 8 5 1 2 33:30 16
3. Lovosice RM 8 4 1 3 31:19 13
4. Lovečkovice 8 4 1 3 36:34 13
5. Lovosice 8 4 0 4 23:20 12
6. Milešov 8 4 0 4 23:24 12
7. Brozany 8 3 2 3 20:25 11
8. Třebívlice 8 2 1 5 18:26 7
9. Velké Žernoseky 8 2 0 6 19:33 6
10. Prackovice 8 1 1 6 14:35 4


Okresní soutěž sk. B: Hoštka – Střížovice 1:2 (Koula – Řízek 2), Sokol Černiv – Předonín 2:2 (Malíř, Lain – Hubený, Flor), Dynamo Podlusky – Káčko Roudnice 5:3 (Rejhon 2, Čada 2, Karel – Havliš 2, Frič), Libochovice – Libotenice 1:4 (Křivan – Cuc, Hála, Lahovský, Strýhal), Mšené-lázně – Kleneč 2:3 (Husák, Košťál – Štulc, Blahovec, Švec).

Nejlepší střelci:
14 – Cuc (Libotenice), Čada (Podlusky), 12 – Hladký, 10 – Srba (Střížovice), 7 – Hanč (Podlusky), Mach (Libochovice), Ouzký (Mšené lázně).

1. Podlusky 8 7 0 1 44:20 21
2. Libotenice 8 5 1 2 28:17 16
3. Střížovice 8 5 0 3 36:19 15
4. Předonín 8 4 1 3 22:28 13
5. Mšené-lázně 8 4 0 4 30:22 12
6. Libochovice 8 3 1 4 22:25 10
7. Hoštka 7 3 1 3 17:20 10
8. Kleneč 8 2 1 5 18:31 7
9. Černiv 7 2 1 4 11:27 7
10. Roudnice K 8 1 0 7 21:40 3


Pátek od 16:30 hodin: Litoměřice – Štětí, Pokratice – České Kopisty, Tigo 1996 – Žitenice, Bohušovice – Malé Žernoseky, Velké Žernoseky – Prackovice, Sulejovice – Milešov, Lovečkovice – Brozany, Třebívlice – Lovosice, Lovosice RM – Čížkovice, Kleneč – Hoštka, Libotenice – Mšené-lázně, Roudnice K – Libochovice, Předonín – Podlusky, Střížovice – Černiv.