Okresní přebor: Bohušovice – Brozany 0:2 (branky: Cibulka 2), Žitenice – Podlusky 3:0 kont. Milešov – Malé Žernoseky 5:3 (Robouský 4, Samseli – Stejskal 2, Drbal), Litoměřice – Terezín 7:0 (Náprstek 4, Gerhard 2, Bania), Tigo Nučnice – Vražkov 2:0 (Svoboda, Bergl).

1.    Žitenice    12    12    0    0    74:15    36
2.    Nučnice    11    7    1    3    35:15    22
3.    Vražkov    12    6    1    5    30:28    19
4.    Milešov    11    5    2    4    26:29    17
5.    Terezín    12    5    0    7    27:42    15
6.    Litoměřice    12    4    3    5    34:33    15
7.    M. Žernoseky    12    4    2    6    32:47    14
8.    Brozany    12    4    2    6    23:29    14
9.    Bohušovice    12    4    0    8    28:42    12
10.    Podlusky    12    1    3    8    19:48    6

Nejlepší střelci: 28 – Mráz (Žitenice), 9 – Tomek (Tigo Nučnice), 8 – Cuc (Terezín), Stracený (Žitenice), 7 – Gebur (Malé Žernoseky), Hanzlík (Vražkov), Robouský (Milešov), Spálený (Litoměřice), Vít (Žitenice).

Okresní soutěž sk. A: Sulejovice – Pokratice 5:6 (Mil. Mrvík 5 – Macel 3, Chlouba, Slabý, Kučera), Velké Žernoseky – České Kopisty 3:6 (Badinka 2, Šrámek – Plzák 2, Taufl, Rittich, Rosa, Janouš), RM Lovosice – Lovosice 1:3 (Kalivoda – Prukner 2, Fraňous), Hoštka – Lovečkovice 5:4    (Hrdlička 3, Schneider, Jelínek – Kovář, Škoda, Tkáč, Šveňha).

1.    Pokratice    13    9    0    4    41:30    27
2.    Č. Kopisty    12    8    1    3    45:27    25
3.    V. Žernoseky    13    7    1    5    37:39    22
4.    Lovosice RM    13    6    3    4    40:32    21
5.    Lovosice    12    6    1    5    33:18    19
6.    Lovečkovice    13    5    0    8    41:55    15
7.    Sulejovice    13    4    1    8    45:50    13
8.    Hoštka    13    2    1    10    19:50    7

Nejlepší střelci: 25 – M. Mrvík (Sulejovice), 20 – Šveňha (Lovečkovice), 16 – Plzák, 15 – Taufl (České Kopisty), 14 – Macel (Pokratice), 8 – Bareš (Velké Žernoseky), Dvořák, 7 – Kasal (oba RM Lovosice), Klančík (Lovosice), V. Mrvík (Sulejovice).

Okresní soutěž sk. B: Káčko Roudnice – Kleneč 4:1 (Chládek, Pokorný, Novotný, Černý – Popa), Mšené- lázně –  Černiv 6:3 (Husák 2, Ouzký, Brožovský, Staněk, Šesták – Kunert, Hrdý, Lubas), Libochovice – Čížkovice 2:1 (Vaněček, Koskuba – Streit), H. Beřkovice – Třebívlice 2:2 (Vandas, Pospíšek – Milfait, Gebhart).

1.    Libochovice    13    9    3    1    53:22    30
2.    Černiv    13    9    2    2    43:23    29
3.    Roudnice K 13    9    0    4    61:38    27
4.    Mšené-lázně    13    8    1    4    63:52    25
5.    Třebívlice    13    4    1    8    34:52    13
6.    Horní Beřkovice    13    3    2    8    27:40    11
7.    Čížkovice    13    3    0    10    26:48    9
8.    Kleneč    13    2    1    10    29:61    7

Nejlepší střelci: 23 – Pilař (K Roudnice), 17 – Hlaváček (Mšené-lázně), 11 – Procházka (Třebívlice), 10 – Plicka (Horní Beřkovice), Ouzký (Mšené-lázně), 9 – Hrdý, 8 – Kunert (Černiv), Faust (K Roudnice), Husák (Mš. lázně), Křivan (Libochovice).