Okresní přebor: České Kopisty – Štětí 5:2 (V. Kutzler 2, Plzák, Burza, R. Kutzler – Čermák, Vála), Střížovice – TIGO 1996 7:6 (Makrlík 3, Hladký 3, Chlumecký – Černý 3, Petrus 2, Lébl), Pokratice – Bohušovice 0:3 (Rožec, Hadrbolec, Vrzák), Litoměřicko – Žitenice 1:4 (Křivský – Mráz 2, Divecký 2).

Nejlepší střelci: 13 – Vít, 9 – Divecký, Mráz (všichni Žitenice), 8 – Černý (Tigo), 7 – Křeček (Litoměřice), V. Kutzler (Č. Kopisty), Vála (Štětí).

1. Žitenice 4 4 0 0 35:5 12
2. Bohušovice 4 3 0 1 16:9 9
3. Litoměřice 4 3 0 1 13:7 9
4. TIGO 1996 5 3 0 2 22:19 9
5. Štětí 5 2 0 3 15:13 6
6. České Kopisty 5 2 0 3 18:25 6
7. Střížovice 5 2 0 3 13:25 6
8. Malé Žernoseky 4 1 0 3 9:14 3
9. Pokratice 4 0 0 4 1:25 0


Okresní soutěž sk. A: Sulejovice – Milešov 3:7 (V. Mrvík 2, M. Mrvík – Petrik 3, Rendl 3, Pazdera), Lovosice RM – Lovosice 1:5 (Udatný – Friedl 2, Suchý 2, Husár), Velké Žernoseky – Lovečkovice 10:0 (Pechánek 4, Kratochvíl 2, Homola 2, Bareš, Beneš), Čížkovice – Prackovice 3:1 (Mejta, Král, Nergl – Hon), Brozany – Třebívlice 3:0 kont.

Nejlepší střelci: 10 – Udatný (RM Lovosice), Pechánek (Velké Žernoseky), 7 – Bareš (V. Žernoseky), Fiedl (Lovosice), M. Mrvík (Sulejovice), 6 – Petrik (Milešov), Suchý (Lovosice).

1. Velké Žernoseky 5 4 0 1 26:4 12
2. Lovosice 5 4 0 1 26:10 12
3. Brozany 5 4 0 1 10:13 12
4. Lovosice RM 5 3 0 2 20:11 9
5. Třebívlice 5 2 1 2 14:13 7
6. Milešov 4 2 0 2 17:12 6
7. Sulejovice 5 2 0 3 15:23 6
8. Čížkovice 5 1 1 3 10:17 4
9. Lovečkovice 4 1 0 3 10:23 3
10. Prackovice 5 0 0 5 5:27 0


Okresní soutěž sk. B: Libochovice – Mšené lázně – odloženo na 27. 10., Vražkov – Dynamo Podlusky 5:3 (Černý 2, Houdek, Kraupner, Cedrich – Fišer, Rejhon, Krejza), Kleneč – Sokol Černiv 4:1 (Šindelář, Kysela, Bubal, Štulc – Horák), SK Libotenice – Hoštka 10:2 (Strýhal 2, Holub 2, Cuc 2, Pocner 2, Janouš, Kříž – Andrys, Koula).

Nejlepší střelci: 11 – Ouzký (Mšené lázně), 8 – Z. Cuc (Libotenice), 6 – Čada, Hanč (oba Dynamo Podlusky), Král (Káčko Roudnice).

1. Vražkov 4 4 0 0 17:8 12
2. Kleneč 4 3 0 1 16:7 9
3. Podlusky 5 2 1 2 22:12 7
4. Mšené-lázně 4 2 1 1 25:20 7
5. Libotenice 4 2 0 2 25:18 6
6. Roudnice K 4 2 0 2 13:15 6
7. Libochovice 3 1 1 1 6:7 4
8. Černiv 5 1 0 4 10:23 3
9. Hoštka 5 0 1 4 8:32 1

Pátek od 17 hodin: Štětí – Žitenice, Bohušovice – Litoměřicko, Malé Žernoseky – Pokratice, České Kopisty – Střížovice, Milešov – Třebívlice, Prackovice – Brozany, Lovečkovice – Čížkovice, Lovosice – Velké Žernoseky, Sulejovice – Lovosice RM, Hoštka – Káčko Roudnice, Černiv – Libotenice, Podlusky – Kleneč, Libochovice – Vražkov.