Po podzimní části se skupiny A a B rozdělily podle umístění na týmy, které v první polovině získaly více (skupina I) a méně bodů (II). O tom, jaký model se do budoucna zvolí, budou zástupci družstev ještě jednat. Ve skupině I bylo už před koncem rozhodnuto o tom, že zvítězí Tigo Nučnice. To ve skupině II dělí první čtyři týmy jen dva body.

Skupina I: Brozany – H. Beřkovice 1:2 (Starý – Husár, Dvořák), Terezín – Podlusky 2:4 (Hlavica, Mareš – Hanč 3, Slípka), Nučnice – Č. Kopisty 4:3 (Steklý 2, Tomek, Levý – Paul, Aust, Opava), Pokratice – Třebívlice 4:3 (Marek 2, Šantora, Kratochvíl – Štěpán 2, Ruffer), Lovečkovice – Libochovice 2:5 (Šveňha 2 – Moulík 5).

Nejlepší střelci: 24 – Moulík (Libochovice), Šveňha (Lovečkovice), 21 – Karlík (Libochovice), 17 – Aust (Č. Kopisty), 15 – Steklý, 13 – Tintěra (Tigo Nučnice), 12 – Jelínek, B. Spálený (Terezín), 10 – Keltner, Starý (Brozany) Kurucz (H. Beřkovice), Paul (Č. Kopisty), 9 – Kučera, Rosa (Č. Kopisty), Lébl (Tigo), 8 – Cuc (Terezín), Dvořák, Hauptvogl, Pospíšek (H. Beřkovice), Vašut (Pokratice), 7 – Satran (Terezín), Tomek (Tigo).

Skupina I
1. Tigo Nučnice ⋌11 2 0 47:14 35
2. Horní Beřkovice⋌ 8 2 3 42:32 26
3. Terezín ⋌6 3 4 37:24 21
4. Libochovice ⋌6 2 5 48:33 20
5. Podlusky ⋌ 5 4 4 29:27 19
6. Lovečkovice⋌ 6 1 6 33:44 19
7. České Kopisty⋌ 5 2 6 33:35 17
8. Brozany⋌ 3 1 9 20:37 10
9. Pokratice ⋌3 1 9 27:49 10
10. Třebívlice ⋌2 2 9 25:46 8


Skupina II: Bohušovice – Střížovice 1:2 (Tomášek – Miletin, Urbánek), Lovosice – Hoštka 4:1 (Hadaš 2, Licimberk, Trégner – Horáček), V. Žernoseky – Černiv 4:1 (Rychlý, Spálený, Homola, Šulc – Černý), Čížkovice – K Roudnice 2:0 (Novotný, Suchý).

Nejlepší střelci: 16 – Hadaš (Lovosice), Kret (Bohušovice), 13 – Homola (V. Žernoseky), 12 – Čížek (Čížkovice), Ruška (Bohušovice), 11 – R. Spálený (V. Žernoseky), 9 – Černý (Černiv), 8 – Licimberk (Lovosice), Miletin (Střížovice), Prošek (Černiv), Sailer (Hoštka), 7 – Kovárna, Minárik (Střížovice), Vostrovský (Roudnice).

Skupina II
1. Bohušovice ⋌7 2 3 43:19 23
2. Velké Žernosky ⋌7 2 3 36:24 23
3. Lovosice ⋌7 1 4 43:25 22
4. Střížovice ⋌7 0 5 25:30 21
5. K Roudnice ⋌4 4 4 27:25 16
6. Hoštka ⋌4 3 5 23:27 15
7. Černiv ⋌4 3 5 26:36 15
8. Čížkovice ⋌4 1 7 26:29 13
9. Úpohlavy ⋌2 0 10 31:69 6