Okresní přebor: Tigo Nučnice Bohušovice 7:0 (Tomek 3, Divecký 2, Červinka, Landa), Vražkov Litoměřice 3:3 (Hanzlík 2, Houdek Spálený 2, Guth), Terezín Milešov 5:3 (Z. Cuc 2, Vítek, Mutl, Hakl Neruda, Samseli, Robouský), Malé Žernoseky Žitenice 3:4 (Kofr, Gebur, Baslík Mráz 2, Lokvenc, Stracený), Podlusky Brozany 0:2 (Rada, V. Kühn).

1. Žitenice 13 13 0 0 78:18 39

2. Nučnice 12 8 1 3 42:15 25

3. Vražkov 13 6 2 5 33:31 20

4. Terezín 13 6 0 7 32:45 18

5. Brozany 13 5 2 6 25:29 17

6. Milešov 12 5 2 5 29:34 17

7. Litoměřice 13 4 4 5 37:36 16

8. M. Žernoseky 13 4 2 7 35:51 14

9. Bohušovice 13 4 0 9 28:49 12

10. Podlusky 13 1 3 9 19:50 6

Nejlepší střelci: 30 Mráz Žitenice), 12 Tomek (Tigo Nučnice), 10 Z. Cuc (Terezín), 9 Hanzlík (Vražkov), Spálený (Litoměřice), Stracený (Žitenice), 8 Gebur (M. Žernoseky), Robouský (Milešov).

Okresní soutěž sk. A: Pokratice Hoštka 9:0 (Patzenhauer 4, Macel 2, Chlouba, Keltner, Sýkora), Lovečkovice RM Lovosice 2:2 (Petrus, Šveňha Laube 2), Lovosice Velké Žernoseky 2:2 (Klančík 2 Mončák, Šrámek), České Kopisty Sulejovice 11:1 (Taufl 4, Rosa 2, Janouš 2, Plzák, Wagner, Rittich Lupínek).

1. České Kopisty 14 10 1 3 62:31 31

2. Pokratice 14 10 0 4 50:30 30

3. V. Žernoseky 14 7 2 5 39:41 23

4. Lovosice RM 14 6 4 4 42:34 22

5. Lovosice 14 6 2 6 38:26 20

6. Lovečkovice 14 5 1 8 43:57 16

7. Sulejovice 14 4 1 9 46:61 13

8. Hoštka 14 2 1 11 19:59 7

Nejlepší střelci: 25 M. Mrvík (Sulejovice), 21 Šveňha (Lovečkovice), 19 Taufl, 18 Plzák (oba Č. Kopisty), 16 Macel (Pokratice), 9 Klančík (Lovosice I), 8 Bareš (V. Žernoseky, Dvořák (Lovosice II), Prukner (Lovosice I).

Okresní soutěž sk. B: Kleneč Horní Beřkovice 2:2 (Volf, Zajíček Pospíšek, Polák), Třebívlice Libochovice 0:3 (Gaube 2, Freiwald), Čížkovice Mšené-lázně 3:6 (Sečkár, Kubec, Růzha Jirousek 3, Šanda, Trejbal, Ouzký), Černiv Káčko Roudnice 6:5 (Harkabus 4, J. Lubas 2 Pilař 3, Červenka, Lukáš).

1. Libochovice 14 10 3 1 56:22 33

2. Černiv 14 10 2 2 49:28 32

3. Mšené-lázně 14 9 1 4 69:55 28

4. Roudnice K 14 9 0 5 66:44 27

5. Třebívlice 14 4 1 9 34:55 13

6. H. Beřkovice 14 3 3 8 29:42 12

7. Čížkovice 14 3 0 11 29:54 9

8. Kleneč 14 2 2 10 31:63 8

Nejlepší střelci: 25 Pilař (Káčko Roudnice), 16 Hlaváček, 11 Ouzký (oba Mšené-lázně), Procházka (Třebívlice), 10 Plicka (Horní Beřkovice), 9 Harkabus, Hrdý (Černiv).

Hraje se

Pátek od 17 hodin: OP: Bohušovice Podlusky, Brozany Malé Žernoseky, Žitenice Terezín, Milešov Vražkov, Litoměřice Tigo Nučnice. OS (nadstavbové duely): České Kopisty Černiv, Pokratice Libochovice, Velké Žernoseky Káčko Roudnice, RM Lovosice Mšené-lázně, Lovečkovice Třebívlice, Lovosice Horní Beřkovice, Hoštka Čížkovice, Sulejovice Kleneč.