Zatímco Žitenice rozstřílely Litoměřice 10:1 i díky pěti brankám Diveckého, Tigo porazilo nováčka ze Štětí 5:3. Hattrickem se blýskl Stejskal, který také zatím vede tabulku střelců. V okresní soutěži sk. B se nedostavil Předonín do Klenče.

Okresní přebor: Tigo 1996 – Štětí 5:3 (Stejskal 3, J. Krejza 2 – Hamšík 2, Vála), České Kopisty – Malé Žernoseky 3:1 (Taufl, Kutzler, Kučera – Bortlík), Vražkov – Bohušovice 2:3 (Dyrink 2 – Jakubíček, Jirkal, Kačírek), Litoměřice – Žitenice 1:10 (vlastní – Divecký 5, Mráz 3, Jarošík 2).

Nejlepší střelci: 10 – Stejskal (Tigo 1996), 7 – Divecký (Žitenice), Krejza (Tigo), Mráz (Žitenice), 5 – Podaný (České Kopisty).

1. Žitenice 3 3 0 0 25:5 9
2. Tigo 1996 3 3 0 0 24:5 9
5. České Kopisty 3 2 0 1 12:14 6
4. Vražkov 3 1 0 2 8:11 3
3. Litoměřice 2 1 0 1 6:12 3
9. Bohušovice 3 1 0 2 7:22 3
6. Štětí 2 0 1 1 7:9 1
7. Malé Žernoseky 3 0 1 2 7:13 1
8. Pokratice 2 0 0 2 4:9 0


Okresní soutěž sk. A: Lovosice – Prackovice 3:0 (Flor, Fraňous, F. Hadaš), Lovečkovice – Čížkovice 1:5 (nenahlášen – Filous 2, Koždoň 2, Nergl), Milešov – Lovosice RM 2:1 (Přistoupil, Veinhold – Oplt), Velké Žernoseky – Třebívlice 5:2 (Beran 2, Šrámek, Blažej, Pištora – Figr, Procházka), Sulejovice – Brozany 3:3 (Mrvík 2, Král – Klempíř 2, Dětínský).

Nejlepší střelci: 9 – Mrvík (Sulejovice), 7 – Klempíř (Brozany), 6 – Udatný (Lovosice RM), 4 – Koždoň (Čížkovice).

1. Čížkovice 3 3 0 0 13:2 9
2. Brozany 3 2 1 0 12:6 7
3. Sulejovice 3 2 1 0 13:8 7
6. Lovosice 3 2 0 1 4:3 6
4. Třebívlice 3 1 1 1 8:8 4
5. Lovosice RM 3 1 0 2 9:7 3
8. Velké Žernoseky 3 1 0 2 10:11 3
9. Milešov 3 1 0 2 3:8 3
7. Lovečkovice 3 0 1 2 8:16 1
10. Prackovice 3 0 0 3 3:14 0


Okresní soutěž sk. B: Podlusky – Hoštka 6:0 (Čada 3, Hanč 2, Karel), Libochovice – Černiv 2:0 (Mach, Šedivý), Mšené – lázně – Střížovice 3:2 (Trejbal, Durych, Ouzký – Hladký 2), Kleneč – Předonín 3:0 kont. (hosté se nedostavili), Libotenice – Roudnice K – utkání je přeloženo na 27. září od 15 hodin.

Nejlepší střelci:
7 – Ouzký (Mšené – lázně), 6 – Čada (Podlusky), 5 – Karel (Podlusky), 4 – Cuc (Libotenice).

Pátek od 17:30 hodin: Štětí – Pokratice, Bohušovice – Litoměřice, Malé Žernoseky – Vražkov, Tigo 1996 – České Kopisty, Prackovice – Brozany, Třebívlice – Sulejovice, Lovosice RM – Velké Žernoseky, Čížkovice – Milešov, Lovosice – Lovečkovice, Hoštka – Roudnice K, Předonín – Libotenice, Střížovice – Kleneč, Černiv – Mšené-lázně, Podlusky – Libochovice.