Okresní přebor: Terezín – Vražkov 4:0 (Z. Cuc 3, Satran), České Kopisty – Pokratice 5:2 (Taufl 2, Rosa, Opava, Plzák – Prokůpek, Jirásek), Brozany – Nučnice 0:8 (Zuna 3, Krejza 2, Landa 2, Lébl), Litoměřice – Bohušovice 1:4 (Slabý – Valenta 2, Šikner, Rosenkranc).

Nejlepší střelci: 12 – Divecký, 11 – Mráz (Žitenice), 10 –  Musil, 9 – Krejza, Landa (Tigo), 8 – Cuc (Terezín), 7 – Sionko (Žitenice), 6 – Lébl (Tigo).

1.    Tigo 1996    5    5    0    0    48:5    15
2.    Žitenice    5    5    0    0    41:8    15
3.    Terezín    6    3    0    3    21:26    9
4.    Bohušovice    6    3    0    3    11:23    9
5.    Litoměřice    6    2    1    3    14:17    7
6.    České Kopisty    5    2    1    2    13:25    7
7.    Vražkov    5    1    1    3    7:25    4
8.    Pokratice    5    1    0    4    8:14    3
9.    Brozany    5    0    1    4    3:23    1


Okresní soutěž sk. A:
Milešov – Prackovice 9:1 (Lache 2, Harvatovič 2, Petr Pazdera, Rainer, Albrecht, Neruda, vlastní – Šonda), Velké Žernoseky – Lovečkovice 3:2 (Kratochvíl, Jankovský, Beran – Růžička, Šveňha), Sulejovice – Lovosice Rock Machine 11:4 (M. Mrvík 7,  Kunrt 2, Cerman, Kozák – Udatný 2, Laube, Hopp), Lovosice – Čížkovice 1:2 (Hadaš – Filous, Streit), Třebívlice – Malé Žernoseky 3:2 (Dostál, Figr, Švejda – Drbal, Novotný).

Nejlepší střelci:
12 – Mrvík (Sulejovice), 8 – Neruda (Milešov), 7 – Filous (Čížkovice), 6 – Dostál (Třebívlice), Šveňha (Lovečkovice).

1.    Velké Žernoseky    6    5    0    1    17:10    15
2.    Milešov    6    4    1    1    28:11    13
3.    Malé Žernoseky    6    4    1    1    20:9    13
4.    Čížkovice    6    4    0    2    26:12    12
5.    Lovosice    6    3    0    3    17:8    9
6.    Sulejovice    6    3    0    3    25:16    9
7.    Třebívlice    6    2    1    3    17:22    7
8.    Lovečkovice    6    1    1    4    11:23    4
9.    Lovosice RM    6    1    0    5    16:45    3
10.    Prackovice    6    0    2    4    13:34    2


Okresní soutěž sk. B:
Horní Beřkovice – Mšené-lázně 7:1 (Florián 2, Hampl 2, Vandas, Růženec, Husár – Brožovský), Kleneč – Libochovice 1:2 (Bubla – Boček 2), Štětí – Střížovice 6:2 (Hamšík 2, Svoboda, Vála, Janata, Arazim – Srba 2), K Roudnice – Černiv 1:4 (Dlouhý – Lubas 2, Udatný, Horák), Hoštka – Podlusky 2:4 (Sailer, Triebe – Čada 3, Horák).

Nejlepší střelci: 10 – Čada (Podlusky), 8 – Hladký (Střížovice), 7 – Hlaváček (Mšené-lázně), Srba (Střížovice), 6 – Svoboda, Vála (Štětí).

1.    Štětí    6    6    0    0    31:9    18
2.    Podlusky    6    5    0    1    23:12    15
3.    Černiv    6    4    0    2    23:17    12
4.    Libochovice    6    4    0    2    17:21    12
5.    Střížovice    6    3    0    3    25:17    9
6.    Kleneč    6    3    0    3    18:20    9
7.    Hoštka    6    2    0    4    20:23    6
8.    Mšené-lázně    7    2    0    5    25:34    6
9.    Horní Beřkovice    6    1    0    5    14:23    3
10.    K Roudnice    7    1    0    6    12:32    3

Další kolo: Pátek od 17: Vražkov – Bohušovice, Tigo – Žitenice (hřiště Žitenice, Brozany – Pokratice, Terezín – Č. Kopisty, Prackovice – M. Žernoseky, Čížkovice – Třebívlice, Lovosice RM – Lovosice (UMT Lovosice), Lovečkovice – Sulejovice, Milešov – V. Žernoseky, Mšené-lázně – Podlusky, Černiv – Hoštka (odloženo na jaro 2015), Střížovice – K Roudnice, Libochovice – Štětí, H. Beřkovice – Kleneč.