Okresní přebor: Pokratice – České Kopisty 2:0 (branky: Macel 2), Tigo – Brozany 6:0 (Krejza 3, Landa 2, Lébl), Bohušovice – Litoměřice 2:8 (Mrkvica, Rožec – Náprstek 2, Gebhard 2, Křivský 2, Spálený, Hervert).

Nejlepší střelci:
23 – Mráz (Žitenice), 18 – Krejza (Tigo), 17 – Divecký (Žitenice), 16 – Landa (Tigo), Sionko (Žitenice), 14 – Náprstek (Litoměřice), Vít (Žitenice).

1. Žitenice 12 12 0 0 92:13 36
2. TIGO 1996 12 10 0 2 76:22 30
3. Litoměřice 12 5 3 4 42:30 18
4. České Kopisty 13 5 2 6 43:51 17
5. Bohušovice 13 5 1 7 31:60 16
6. Vražkov 12 4 2 6 24:58 14
7. Pokratice 12 1 3 8 12:39 6
8. Brozany 12 1 1 10 15:62 4


Okresní soutěž sk. A: Prackovice – Milešov 3:4 (Navrátil 2, Nytl – Neruda 3, Podrábský), Lovečkovice – Velké Žernoseky 5:0 (Šveňha 3, Matoušek, Kovář), Lovosice RM – Sulejovice 2:5 (Štarha, Heller – Mrvík 2, Cerman, Bauer, Hrzán), Čížkovice – Lovosice 6:3 (Koždoň 2, Filous 2, Král 2 – Drbal, Bendl, Kunrt), Malé Žernoseky – Třebívlice 8:2 (Baslík 2, Gebur 2, Bortlík, Pokorný, Gutt, vlastní – Beneš 2).

Nejlepší střelci:
29 – M. Mrvík (Sulejovice), 21 – Šveňha (Lovečkovice), 18 – Koždoň (Čížkovice), 17 – Neruda (Milešov).

1. Sulejovice 16 11 0 5 73:40 33
2. M. Žernoseky 16 10 3 3 62:30 33
3. Milešov 16 10 3 3 55:28 33
4. Čížkovice 16 9 2 5 63:38 29
5. V. Žernoseky 16 8 0 8 32:36 24
6. Lovečkovice 16 6 2 8 47:59 20
7. Třebívlice 16 6 2 8 43:63 20
8. Lovosice 15 6 1 8 48:35 19
9. Lovosice RM 16 4 1 11 44:83 13
10. Prackovice 15 1 2 12 25:80 5


Okresní soutěž sk. B: Mšené – lázně – Horní Beřkovice 5:1 (Šanda 2, Kučera, Dufek, Durych – Florian), FK Libochovice – Viktorie Kleneč 0:1 (Šindelář), Střížovice – SK Štětí 0:0, Černiv – Káčko Roudnice 5:4 (Horák, Kunert, Hrebinka, Janů, Česal – Nykiel 2, Pokorný, Řehák), Podlusky – Hoštka 6:0 (Čada 3, Rejhon 2, Flaischman).

STARÁ garda Sokola Černiv doma v divoké přestřelce porazila Káčko Roudnice 5:4.

Nejlepší střelci: 19 – Pilař (SK Štětí), 17 – Čada (Dynamo Podlusky), 16 – Hladký (Střížovice), 14 – Jelínek (Hoštka), Vála (Štětí).

1. Štětí 16 15 1 0 86:19 46
2. Podlusky 16 11 2 3 60:32 35
3. Střížovice 16 10 2 4 65:33 32
4. Černiv 16 10 2 4 54:42 32
5. Kleneč 16 6 2 8 39:45 20
6. Libochovice 16 6 0 10 39:64 18
7. Roudnice K 16 5 0 11 40:63 15
8. Mšené-lázně 16 5 0 11 51:79 15
9. Hoštka 16 3 2 11 43:67 11
10. H. Beřkovice 16 2 3 11 19:52 9


Další kolo:

Pátek od 17:30 hodin: Bohušovice – Vražkov, Žitenice – Tigo, Pokratice – Brozany, Malé Žernoseky – Prackovice, Třebívlice – Čížkovice, Lovosice – Lovosice RM, Sulejovice – Lovečkovice, Velké Žernoseky – Milešov, Podlusky – Mšené – lázně, Hoštka – Černiv, Káčko Roudnice – Střížovice, Štětí – Libochovice, Kleneč – Horní Beřkovice.