Okresní přebor: Bohušovice – Tigo 2:6 (branky: Hadrbolec, Kačírek – Zuna 2, Krejza 2, Lébl, Landa), Pokratice – Litoměřice 1:1 (Prokůpek – Náprstek), Žitenice – Terezín 9:0 (Berger 3, Mráz 2, Vít 2, Divecký, Vízek), Brozany – České Kopisty 2:8 (Dětínský, Horný – Podaný 6, Taufl, Kutzler).

Nejlepší střelci: 19 – Mráz, 18 – Divecký (oba Žitenice), 14 – Krejza, 11 – Landa, 10 – Musil (oba Tigo), Cuc (Terezín), 9 – Vít, Sionko (Žitenice), 8 – Hadrbolec (Bohušovice), 7 – Kutzler (České Kopisty), Lébl a Zuna (Tigo).

1. Žitenice 9 9 0 0 72:11 27
2. Tigo 1996 9 8 0 1 64:17 24
3. Terezín 8 4 0 4 24:36 12
4. Bohušovice 9 4 0 5 22:37 12
5. České Kopisty 9 3 1 5 27:39 10
6. Vražkov 8 3 1 4 16:37 10
7. Litoměřice 8 2 2 4 18:22 8
8. Pokratice 9 1 1 7 13:34 4
9. Brozany 7 1 1 5 9:32 4


Okresní soutěž sk. A: Prackovice – Čížkovice 0:6 (Král 2, Chládek 2, Kubec, Mejta), M. Žernoseky – Lovosice RM 10:3 (Stejskal 3, Pokorný 3, Drbal, Gutt, Schindler, vlastní – Gasser 2, Oplt), Třebívlice – Lovečkovice 5:0 (Andrle 3, Dostál, Figr), Lovosice – Milešov 0:2 (Pe. Pazdera, Neruda), Sulejovice – V. Žernoseky 4:1 (M. Mrvík 2, Cermann, F. Mrvík – Beran).

Nejlepší střelci: 19 – M. Mrvík (Sulejovice), 15 – Šveňha (Lovečkovice), 11 – Koždoň (Čížkovice), Neruda (Milešov), 9 – Hadaš (Lovosice), Pe. Pazdera (Milešov), 8 – Figr, 7 – Dostál (Třebívlice), Filous (Čížkovice).

1. M. Žernoseky 10 7 2 1 40:16 23
2. Milešov 10 7 1 2 40:16 22
3. Čížkovice 10 6 1 3 41:20 19
4 V. Žernoseky 10 6 0 4 23:21 18
5 Třebívlice 10 5 1 4 32:32 16
6 Sulejovice 10 5 0 5 38:27 15
7 Lovosice 10 4 0 6 29:20 12
8 Lovečkovice 10 3 2 5 24:38 11
9 Lovosice RM 10 2 1 7 29:62 7
10 Prackovice 10 0 2 8 13:57 2


Okresní soutěž sk. B: Mšené-lázně – Černiv 1:3 (Ryska – Hrdý, Tůma, Lubas), Dynamo Podlusky – Střížovice 2:2 (Horák, Hyťha – Hladký, P. Minárik), Hoštka – Libochovice 3:4 (Jelínek 3 – Vaněček, Řezníček, Halašta), Káčko Roudnice – Horní Beřkovice 6:0 (Král 4, Pětík, Frič), Štětí – Kleneč 4:1 (Pilař 2, Vála, Trutnovský – Bubla).

Nejlepší střelci: 14 – Hladký (Střížovice), 11 – Čada (Podlusky), Vála (Štětí), 10 – Jelínek (Hoštka), Srba (Střížovice), 8 – Vaněček (Libochovice), 7 – Hlaváček (Mšené–lázně), Král (Káčko Roudnice), Svoboda (Štětí), Šindelář (Kleneč).

1. Štětí 10 10 0 0 48:11 30
2. Podlusky 10 7 2 1 33:19 23
3. Střížovice 10 6 1 3 41:24 19
4. Libochovice 10 6 0 4 28:38 18
5 Černiv 8 5 1 2 29:21 16
6 Kleneč 10 4 1 5 25:28 13
7 Hoštka 9 2 0 7 26:36 6
8 Mšené-lázně 10 2 0 8 29:45 6
9 Káčko Rce 10 2 0 8 25:44 6
10 Horní Beřkovice 9 1 1 7 14:32 4


Pátek od 17:30 hodin: Brozany – Vražkov, České Kopisty – Žitenice, Terezín – Litoměřice, Pokratice – Bohušovice, Sulejovice – Prackovice, Velké Žernoseky – Lovosice, Milešov – Třebívlice, Lovečkovice – Malé Žernoseky, Lovosice RM – Čížkovice, Štětí – Mšené-lázně, Kleneč – Káčko Roudnice, Horní Beřkovice – Hoštka, Libochovice – Podlusky, Střížovice – Černiv. ⋌