Okresní přebor: Bohušovice – Vražkov 4:2 (branky: Prošek 2, Baloun, Ponrt – Kořínek 2), Žitenice – Tigo 6:1 (Divecký 3, Sionko, Mráz, Vít – Krejza), Pokratice – Brozany 3:2 (Šemelík, Vašut, Patzenhauer – Cibulka, Klíma).

Nejlepší střelci: 24 – Mráz, 20 – Divecký (oba Žitenice), 19 – Krejza (Tigo).

1. Žitenice 13 13 0 0 98:14 39
2. Tigo 1996 13 10 0 3 77:28 30
3. Bohušovice 14 6 1 7 35:62 19
4. Litoměřice 12 5 3 4 42:30 18
5. České Kopisty 13 5 2 6 43:51 17
6. Vražkov 13 4 2 7 26:62 14
7. Pokratice 13 2 3 8 15:41 9
8. Brozany 13 1 1 11 17:65 4

Okresní soutěž sk. A: Malé Žernoseky – Prackovice 8:2 (Pokorný 2, Kudlička 2, Gutt, Puravec, Rambousek, Drbal – Nytl, Doleček), Třebívlice – Čížkovice 3:7 (střelci neuvedeni), Lovosice – Lovosice RM 8:3 (Šavec 2, Fraňous 2, Klančík, Hlavata, Doležal, Friedl – Udatný, Hančl, Heller), Sulejovice – Lovečkovice 3:4 (Kozák 3 – neuveden), Velké Žernoseky – Milešov 2:3 (Bareš, Beran – Helwig, Smola, Pazdera).

Nejlepší střelci: 29 – M. Mrvík (Sulejovice), 21 – Šveňha (Lovečkovice), 18 – Koždoň (Čížkovice).

1. Malé Žernoseky 17 11 3 3 70:32 36
2. Milešov 17 11 3 3 58:30 36
3. Sulejovice 17 11 0 6 76:44 33
4. Čížkovice 17 10 2 5 70:41 32
5. V. Žernoseky 17 8 0 9 34:39 24
6. Lovečkovice 17 7 2 8 51:62 23
7. Lovosice 16 7 1 8 56:38 22
8. Třebívlice 17 6 2 9 46:70 20
9. Lovosice RM 17 4 1 12 47:91 13
10. Prackovice 16 1 2 13 27:88 5

Okresní soutěž sk. B: Podlusky – Mšené-lázně 7:0 (Rejhon 3, Karel 2, Telerovský, Čada), Hoštka – Černiv 4:4 (Jelínek 3, Pěkný – Lubas, Udatný, Horák, Česal), Káčko Roudnice – Střížovice 3:1 (Havliš, Frič, Řehák – Krs), Štětí – Libochovice 3:0 kont., Kleneč – Horní Beřkovice 2:1 (Kysela 2 – Dvořák).

Nejlepší střelci: 19 – Pilař (Štětí), 18 – Čada (Podlusky), 17 – Jelínek (Hoštka).

1. Štětí 17 16 1 0 89:19 49
2. Podlusky 17 12 2 3 67:32 38
3. Černiv 17 10 3 4 58:46 33
4. Střížovice 17 10 2 5 66:36 32
5. Kleneč 17 7 2 8 41:46 23
6. Roudnice K 17 6 0 11 43:64 18
7. Libochovice 17 6 0 11 39:67 18
8. Mšené-lázně 17 5 0 12 51:86 15
9. Hoštka 17 3 3 11 47:71 12
10. H. Beřkovice 17 2 3 12 20:54 9


Hraje se:

Pátek od 17:30 hodin: Vražkov – České Kopisty, Terezín – Brozany, Pokratice – Žitenice, Tigo – Litoměřice, Prackovice – Velké Žernoseky, Milešov – Sulejovice, Lovečkovice – Lovosice, Lovosice Rock Machine – Třebívlice, Čížkovice – Malé Žernoseky, Mšené – lázně – Kleneč, Horní Beřkovice – Štětí, Libochovice – Káčko Roudnice, Střížovice – Hoštka, Černiv – Dynamo Podlusky.