Okresní přebor: Litoměřice – Vražkov 8:1 (Spálený 2, Náprstek 2, Křivský, Hervert, Gerstendörfer, Gerhard – Houdek), České Kopisty – Tigo 4:3 (Kutzler 3, Plzák – Zuna, Landa, Lébl), Žitenice – Bohušovice 9:1 (Vít 3, Sionko 2, Mráz 2, Divecký, Müller – Kačírek).

Nejlepší střelci: 23 – Mráz, 17 – Divecký, 16 – Sionko (všichni Žitenice).

1. Žitenice 12 12 0 0 92:13 36
2. TIGO 1996 11 9 0 2 70:22 27
3. České Kopisty 12 5 2 5 43:49 17
4. Bohušovice 12 5 1 6 29:52 16
5. Litoměřice 11 4 3 4 34:28 15
6. Vražkov 12 4 2 6 24:58 14
7. Brozany 11 1 1 9 15:56 4
8. Pokratice 11 0 3 8 10:39 3


Okresní soutěž sk. A: Třebívlice – Prackovice 1:5 (Figr – Zimmert 2, Toth, Hon, Navrátil), Lovosice – Malé Žernoseky 2:2 (Kunrt, Fraňous – Stejskal, Rambousek), Sulejovice – Čížkovice 5:3 (Hrzán 2, Cerman, Šlégr, M. Mrvík – Koždoň 2, Filous), Velké Žernoseky – Lovosice RM 3:1 (Mončák, Beran, Bareš – Gasser), Milešov – Lovečkovice 2:0 (Neruda 2).

Nejlepší střelci: 27 – M. Mrvík (Sulejovice), 18 – Šveňha (Lovečkovice), 16 – Koždoň (Čížkovice).

1. Sulejovice 15 10 0 5 68:38 30
2. Milešov 15 9 3 3 51:25 30
3. M. Žernoseky 15 9 3 3 54:28 30
4. Čížkovice 15 8 2 5 57:35 26
5. V. Žernoseky 15 8 0 7 32:31 24
6. Třebívlice 15 6 2 7 41:55 20
7. Lovosice 14 6 1 7 45:29 19
8. Lovečkovice 15 5 2 8 42:59 17
9. Lovosice RM 15 4 1 10 42:78 13
10. Prackovice 14 1 2 11 22:76 5


Okresní soutěž sk. B: Hoštka – Mšené – lázně 5:6 (Pěkný 2, Zedek 2, Jelínek – Husák 3, Kučera, Košťál, Čmejla), Káčko Roudnice – Podlusky 3:0 (Frič 2, Pokorný), Štětí – Černiv 4:1 (Pilař 2, Arazim 2 – Horák), Kleneč – Střížovice 4:3 (Bubla 2, Šindelář, Černý – Podrábský, Hladký, Krs), Horní Beřkovice – Libochovice 3:2 (Hampl 2, Růženec – Mach, Šedivý).

Nejlepší střelci: 19 – Pilař (Štětí), 16 – Hladký (Střížovice), 14 – Čada (Podlusky), Jelínek (Hoštka), Vála (Štětí).

1. Štětí 15 15 0 0 86:19 45
2. Podlusky 15 10 2 3 54:32 32
3. Střížovice 15 10 1 4 65:33 31
4. Černiv 15 9 2 4 49:38 29
5. Libochovice 15 6 0 9 39:63 18
6. Kleneč 15 5 2 8 38:45 17
7. Roudnice K 15 5 0 10 36:58 15
8. Mšené-lázně 15 4 0 11 46:78 12
9. Hoštka 15 3 2 10 43:61 11
10. H. Beřkovice 15 2 3 10 18:47 9


Pátek od 17:30 hodin: Pokratice – České Kopisty, Tigo – Brozany, Bohušovice – Litoměřice, Prackovice – Milešov, Lovečkovice – V. Žernoseky, Lovosice RM – Sulejovice, Čížkovice – Lovosice, M. Žernoseky – Třebívlice, Mšené – lázně – H. Beřkovice, Libochovice – Kleneč, Střížovice – Štětí, Černiv – K Roudnice, Podlusky – Hoštka.