Okresní přebor: Vražkov – Bohušovice 1:2 (Hanzlík – Krét, Poruba), Terezín – Tigo Nučnice 4:0 (Jelínek 3, Fary), Malé Žernoseky – Litoměřice 1:1    (Gebur – Kunert), Dynamo Podlusky – Milešov 2:3 (Trnka, Hanč – Robouský, Smola, Bajer), Sokol Brozany – Žitenice 0:4 (Mráz 2, Bílek, Stracený).

1.    Žitenice    11    11    0    0    71:15    33
2.    Nučnice    10    6    1    3    33:15    19
3.    Vražkov    11    6    1    4    30:26    19
4.    Terezín    11    5    0    6    27:35    15
5.    Milešov    10    4    2    4    21:26    14
6.    Malé Žernoseky    11    4    2    5    29:42    14
7.    Litoměřice    11    3    3    5    27:33    12
8.    Bohušovice    11    4    0    7    28:40    12
9.    Brozany    11    3    2    6    21:29    11
10.    Podlusky    11    1    3    7    19:45    6

Nejlepší střelci: 28 – Mráz (Žitenice), 9 – Tomek (Tigo Nučnice), 8 – Z. Cuc (Terezín), L. Stracený (Žitenice), 7 – Gebur (M. Žernoseky), Hanzlík (Vražkov), R. Spálený (Litoměřice), Vít (Žitenice), 6 – Hadrbolec (Bohušovice), Hervert (Litoměřice), Steklý (Nučnice).

Okresní soutěž sk. A: Pokratice – Lovečkovice 10:0 (Macel 3, Prokůpek 2, Patzenhauer 2, Keltner, Sýkora, Slabý), Lovosice – Hoštka 5:0 (F. Hadaš 2, Hadaš, Prukner, Flor), Č. Kopisty – RM Lovosice 5:1 (Plzák 2, Taufl, Kutzler, Přibyl – Větrovský), Sulejovice – V. Žernoseky 7:5 (M. Mrvík 4, Vaněk 2, Šlégr – Bareš 2, Merta 2, Šrámek).

1.    Pokratice    12    8    0    4    35:25    24
2.    České Kopisty    11    7    1    3    39:24    22
3.    Velké Žernoseky    12    7    1    4    34:33    22
4.    Lovosice RM    12    6    3    3    39:29    21
5.    Lovosice    10    5    1    4    30:14    16
6.    Sulejovice    12    4    1    7    40:44    13
7.    Lovečkovice    11    4    0    7    34:50    12
8.    Hoštka    12    1    1    10    14:46    4

Nejlepší střelci: 20 – M. Mrvík (Sulejovice), 19 – P. Šveňha (Lovečkovice), 14 – Plzák, Taufl (České Kopisty), 11 – Macel (Pokratice), 8 – Bareš (Velké Žernoseky), Dvořák, 7 – Kasal (RM Lovosice), Klančík (Lovosice), V. Mrvík (Sulejovice), 6 – Prokůpek (Pokratice).

Okresní soutěž sk. B: Kleneč – Třebívlice 3:6 (Blahovec, Zajíček, Růžička – Procházka 3, Milfait, Svejda, Figr), Čížkovice – H. Beřkovice 6:3 (Kubec 2, Streit 2, Chládek, Král – Vandas 2, Dvořák), Černiv – Libochovice 2:2 (Kunert, Tůma – Křivan, Vaněček), K Roudnice – Mšené-lázně 6:3 (Pilař 4, Červenka, Faust – Košťál 2, Trejbal).

1.    Černiv    12    9    2    1    40:17    29
2.    Libochovice    12    8    3    1    51:21    27
3.    Roudnice K 12    8    0    4    57:37    24
4.    Mšené-lázně    12    7    1    4    57:49    22
5.    Třebívlice    12    4    0    8    32:50    12
6.    Horní Beřkovice    12    3    1    8    25:38    10
7.    Čížkovice    12    3    0    9    25:46    9
8.    Kleneč    12    2    1    9    28:57    7

Nejlepší střelci: 19 – Pilař (K Roudnice), 16 – Hlaváček (Mšené-lázně), 11 – Procházka (Třebívlice), 10 – Plicka (H. Beřkovice), 9 – Ouzký (Mšené-lázně), Hrdý (Černiv), Husák (Mšené-lázně), Křivan (Libochovice), Faust, 6 – Chládek (K Roudnice), Košťál (Mš. lázně), Král Čížkovice), Vaněček (Libochovice).


Pátek od 17:
Bohušovice – Brozany, Žitenice – Podlusky, Milešov – M. Žernoseky, Litoměřice – Terezín, Tigo Nučnice – Vražkov, Sulejovice – Pokratice, V. Žernoseky – Č. Kopisty, RM Lovosice – Lovosice, Hoštka – Lovečkovice, K Roudnice – Kleneč, Mš. lázně – Černiv, Libochovice – Čížkovice, H. Beřkovice – Třebívlice.