V okresní soutěži sk. A neztratily ani tentokrát Pokratice, když v Hoštce jim stačila jedna přesná střela. O první příčku ve sk. B přišlo roudnické Káčko, které nestačilo na Černiv.

Okresní přebor: Terezín Podlusky 4:0 (R. Spálený 3, Satran), M. Žernoseky Bohušovice 3:2 (neuvedeni Drobný, Týř), Vražkov Brozany 4:1 (Holotík, Hanzlík, Týma, Zemanec Vaníček), Tigo Nučnice Žitenice 1:4 (Tomek Mráz 2, Vít, Bílek), Litoměřice Milešov 2:2 (Lébl, Novotný Albrecht, Smola).

Nejlepší střelci:20 Mráz, 7 Stracený (Žitenice), Tomek (Tigo Nučnice), 6 Vít (Žitenice), 5 Hadrbolec (Bohušovice), Hanzlík (Vražkov), Steklý (Tigo Nučnice).

1. Žitenice 7 7 0 0 50:9 21

2. Vražkov 7 5 0 2 20:15 15

3. Nučnice 6 3 1 2 20:9 10

4. Malé Žernoseky 6 3 1 2 21:23 10

5. Bohušovice 7 3 0 4 19:27 9

6. Brozany 7 2 1 4 15:18 7

7. Terezín 6 2 0 4 12:25 6

8. Milešov 5 1 2 2 10:14 5

9. Podlusky 7 1 2 4 11:27 5

10. Litoměřice 6 1 1 4 11:22 4

Okresní soutěž sk. A: Hoštka Pokratice 0:1 (Vrabec), Rock Machine Lovosice Lovečkovice 4:2 (Kasal 2, Bílek, Laube Šveňha 2), V. Žernoseky Lovosice 2:1 (Homola 2 Prukner), Sulejovice Č. Kopisty 5:1 (M. Mrvík 3, Seifert, V. Mrvík Opava).

Nejlepší střelci:14 Šveňha (Lovečkovice), 10 M. Mrvík (Sulejovice), 7 Macel (Pokratice), Plzák (Č. Kopisty), 6 Klančík (Lovosice), Taufl (Č. Kopisty).

1. Pokratice 7 7 0 0 21:6 21

2. Lovosice RM 7 3 3 1 18:16 12

3. Lovosice 6 3 1 2 18:8 10

4. Velké Žernoseky 7 3 1 3 14:20 10

5. Lovečkovice 7 3 0 4 25:28 9

6. České Kopisty 6 2 1 3 17:19 7

7. Sulejovice 7 1 1 5 18:22 4

8. Hoštka 7 1 1 5 9:21 4

Okresní soutěž sk. B: H. Beřkovice Kleneč 1:4 (Polák Bubla, Medřický, Růžička, Kulíšek), Libochovice Třebívlice 9:1 (Křivan 3, Bozděch 2, Jeřábek 2, Koskuba, Vaněček Dostál), Mšené-lázně Čížkovice 3:0 kont., Káčko Roudnice Černiv 2:6 (Král, Douša Harkabus 3, Kunert, Hrdý, Prošek).

Nejlepší střelci: 12 Pilař (Káčko Roudnice), 10 Plicka (Horní Beřkovice), 8 Hlaváček, 7 Ouzký (Mšené lázně), Chládek (K Roudnice), 6 Křivan (Libochovice), Procházka (Třebívlice), 5 Faust (K Roudnice), Hrdý (Černiv), Moulík, Svoboda (Libochovice).

1. Libochovice 7 6 0 1 36:11 18

2. Černiv 7 5 1 1 25:11 16

3. Roudnice K 7 5 0 2 35:22 15

4. Mšené-lázně 7 4 0 3 28:28 12

5. Horní Beřkovice 7 3 1 3 17:19 10

6. Třebívlice 7 2 0 5 13:33 6

7. Čížkovice 7 1 0 6 10:24 3

8. Kleneč 7 1 0 6 17:33 3


Pátek 12. 10. od 17 hodin: Bohušovice Milešov, Žitenice Litoměřice, Brozany Tigo Nučnice, Podlusky Vražkov, M. Žernoseky Terezín, Pokratice Č. Kopisty, Sulejovice Lovosice, V. Žernoseky Lovečkovice, RM Lovosice Hoštka, Kleneč Černiv, Káčko Roudnice Čížkovice, Mšené-lázně Třebívlice, Libochovice H. Beřkovice.