Okresní přebor: Pokratice – Sepap Štětí 1:4 (Rufus – Vála 3, Pilař), Litoměřice – Bohušovice 10:1 (Křivský 4, Vojtěch 2, Kosař, Novák, Káles, Novotný – Rožec), Vražkov – M. Žernoseky 4:4 (střelci branek nenahlášeni), Č. Kopisty – Tigo 1996 2:4 (Šumichrast, Kučera – Stejskal 2, Petrus, Lébl).

Nejlepší střelci: 26 – Mráz, 23 – Divecký (oba Žitenice), 21 – Stejskal (Tigo), 20 – Sionko (Žitenice), 11 – Vála (Štětí).

1. Tigo 1996 12 11 1 0 63:17 34
2. Žitenice 11 10 1 0 107:19 31
3. Litoměřice 11 6 1 4 45:37 19
4. Štětí 11 5 2 4 39:48 17
5. Bohušovice 12 5 1 6 35:63 16
6. České Kopisty 11 4 0 7 35:49 12
7. M. Žernoseky 12 2 4 6 31:59 10
8. Vražkov 12 1 2 9 29:56 5
9. Pokratice 10 1 0 9 13:49 3


Okresní soutěž sk. A: Brozany – Prackovice 6:1 (střelci branek nenahlášeni), Sulejovice – Třebívlice 0:5 (Bayer, Procházka, Ruffer, Milfait, Jarina), V. Žernoseky – Lovosice RM 3:1 (Homola, Kunert, Beneš – Udatný), Milešov – Čížkovice 3:1 (střelci branek nenahlášeni), Lovečkovice – Lovosice 1:6 (Pritula – Šauer 3, Andrle 2, Kunrt).

Nejlepší střelci: 25 – M. Mrvík (Sulejovice), Udatný (Lovosice RM), 19 – Koždoň (Čížkovice), 18 – P. Šveňha (Lovečkovice).

1. Čížkovice 13 9 1 3 49:21 28
2. Lovosice RM 13 7 1 5 47:33 22
3. Lovosice 13 7 1 5 43:33 22
4. Milešov 13 7 0 6 39:34 21
5. Brozany 12 6 3 3 32:28 21
6. Sulejovice 13 6 2 5 41:47 20
7. Lovečkovice 12 5 1 6 48:55 16
8. V. Žernoseky 13 4 2 7 30:46 14
9. Třebívlice 13 3 2 8 38:47 11
10. Prackovice 13 3 1 9 29:52 10


Okresní soutěž sk. B: Roudnice K – Hoštka 4:6 (Jirásek 2, Frič, Dlouhý – Jelínek 2, Sailer, Hrdlička, Pěkný, Ličák), Libotenice – Předonín 2:2 (Janouš, Z. Cuc – Flodr 2), Kleneč – Střížovice 2:2 (Švec, Žubor – Srba, Hladký), Mšené-lázně – Černiv 3:0 kont. (hosté se nedostavili), Libochovice – Podlusky 1:4 (Jeřábek – Fišer, Rejhon, Čada, Krejza).

Nejlepší střelci: 27 – Čada (Podlusky), 22 – Hladký, 20 – Srba (Střížovice), 18 – Z. Cuc (Libotenice).

1. Podlusky 13 11 1 1 70:33 34
2. Libotenice 13 8 3 2 50:27 27
3. Střížovice 13 7 2 4 58:32 23
4. Mšené-lázně 13 7 1 5 44:35 22
5. Libochovice 13 6 1 6 37:40 19
6. Kleneč 13 5 2 6 43:42 17
7. Předonín 13 5 2 6 35:45 17
8. Hoštka 13 5 1 7 30:43 16
9. Černiv 13 3 1 9 20:54 10
10. Roudnice K 13 1 0 12 35:71 3

Další kolo:Pátek od 17:30: Štětí – Č. Kopisty, Tigo – Vražkov, M. Žernoseky – Litoměřice, Žitenice – Pokratice, Prackovice – Lovečkovice, Lovosice – Milešov, Čížkovice – V. Žernoseky, Lovosice RM – Sulejovice, Třebívlice – Brozany, Hoštka – Libochovice, Podlusky – Mšené-lázně, Černiv – Kleneč, Střížovice – Libotenice, Předonín – Roudnice K.