Okresní přebor: České Kopisty – Vražkov 2:3 (Kutzler 2 – Hanzlík 2, Holotík). Pro nezpůsobilý terén nebyla odehrána utkání: Brozany – Terezín, Žitenice – Pokratice, Litoměřice – Tigo.

Nejlepší střelci: 13 – Divecký, Mráz (Žitenice), 10 – Cuc (Terezín), Musil (Tigo).

1.    Žitenice    6    6    0    0    46:9    18
2.    Tigo    6    5    0    1    49:10    15
3.    Terezín    7    4    0    3    24:27    12
4.    Vražkov    7    3    1    3    15:30    10
5.    Bohušovice    7    3    0    4    14:28    9
6.    Litoměřice    6    2    1    3    14:17    7
7.    České Kopisty    7    2    1    4    16:31    7
8.    Brozany    6    1    1    4    7:24    4
9.    Pokratice    6    1    0    5    9:18    3


Okresní soutěž sk. A: V. Žernoseky – Prackovice 4:0 (Homola 2, Beran 2), Sulejovice – Milešov 2:1 (M. Mrvík 2 – Neruda), Lovosice – Lovečkovice 4:6 (Hadaš 2, Klančík, Růžička – Šveňha 3, Mudroch 2, Černý), Třebívlice – Lovosice RM 4:3 (Figr 2, Dostál, Jarina – Laube 2, Hopp), M. Žernoseky – Čížkovice 3:3 (Gebur, Puravec, Ledvinka – Koždoň 3).

Nejlepší střelci: 16 – Mrvík (Sulejovice), 12 – Šveňha (Lovečkovice), 10 – Koždoň (Čížkovice), Neruda (Milešov).

1.    Velké Žernoseky    8    6    0    2    21:15    18
2.    Malé Žernoseky    8    5    2    1    28:12    17
3.    Milešov    8    5    1    2    34:13    16
4    Čížkovice    8    5    1    2    32:16    16
5    Sulejovice    8    4    0    4    30:21    12
6    Třebívlice    8    3    1    4    22:28    10
7    Lovečkovice    8    3    1    4    21:30    10
8    Lovosice    8    3    0    5    21:18    9
9    Lovosice RM    8    2    0    6    23:49    6
10    Prackovice    8    0    2    6    13:43    2


Okresní soutěž sk. B: Kleneč – Mšené-lázně 5:2 (Zelinka 2, Šindelář, Popa, Bubla – Novák, Košťál), Štětí – H. Beřkovice 3:0 kont. hosté se nedostavili. K Roudnice – Libochovice 5:6 (Pětík 3, Řehák, Král – Boček 2, Křivan 2, Vaněček, Mach), Hoštka – Střížovice 2:4 (Jelínek 2 – Podrábský 2, Beneš, Srba), Podlusky – Černiv 3:3 (Hanč 2, Fišer – Prošek 2, Netolický).

Nejlepší střelci: 11 – Čada (Podlusky), Hladký, 10 – Srba (Střížovice).

1.    Štětí    8    8    0    0    39:9    24
2.    Podlusky    8    6    1    1    29:16    19
3.    Střížovice    8    5    0    3    35:21    15
4.    Libochovice    8    5    0    3    23:31    15
5    Černiv    7    4    1    2    26:20    13
6    Kleneč    8    4    1    3    23:22    13
7    Hoštka    7    2    0    5    22:27    6
8    Mšené-lázně    9    2    0    7    28:42    6
9    Horní Beřkovice    8    1    1    6    14:26    4
10    Roudnice K 9    1    0    8    19:44    3

Příští kolo:Pátek od 16.30: Vražkov – Žitenice, Litoměřice – Brozany, Bohušovice – České Kopisty, Tigo – Pokratice, Prackovice – Lovosice, Třebívlice – Sulejovice, Malé Žernoseky – Velké Žernoseky, Čížkovice – Milešov, Lovosice RM – Lovečkovice, Hoštka – Štětí, Podlusky – Kleneč, Černiv – Horní Beřkovice, Střížovice – Libochovice.