Okresní přebor: Štětí – Vražkov 7:1 (Pilař 3, Vála 2, Arazim, Hoznédl – Derink), České Kopisty – Litoměřice 2:3 (Rosa, Kutzler – Karter, Vojtěch, Novotný), Malé Žernoseky – Pokratice 6:3 (Hančl 2, Bortlík, Kudlička, Pokorný, Drbal – Rufus, Keltner, Chlouba), Žitenice – Bohušovice 11:4 (Vít 4, Lokvenc 3, Divecký 2, Mráz 2 – Rožec 2, Kačírek, Hadrbolec).

Nejlepší střelci: 30 – Mráz, 26 – Divecký, 24 – Sionko (Žitenice), Stejskal (Tigo), 15 – Vít (Žitenice).

1. Žitenice 14 13 1 0 130:25 40
2. Tigo 1996 14 13 1 0 73:18 40
3. Litoměřice 14 8 1 5 54:47 25
4. Štětí 14 7 2 5 52:58 23
5. Bohušovice 14 5 1 8 40:76 16
6. České Kopisty 14 5 0 9 42:58 15
7. M. Žernoseky 14 3 4 7 38:67 13
8. Pokratice 13 2 0 11 19:60 6
9. Vražkov 15 1 2 12 31:70 5


Okresní soutěž sk. A: Prackovice – Milešov 1:8 (Doleček – Kouba 2, Pazdera 2, Přistoupil 2, Albrecht, Podrabský, Lovečkovice – Velké Žernoseky 3:4 (Svítek, Šveňha, Matoušek – Pechánek 3, Šrámek), Lovosice – Sulejovice 1:1 (Hadaš – Mrvík), Čížkovice – Brozany 2:1 (Koždoň, Nergl – Čutík), Lovosice RM – Třebívlice 1:3 (Oplt – Svejda 2, Milfajt).

Nejlepší střelci: 25 – Mrvík (Sulejovice), Udatný (Lovosice RM), 23 – Koždoň (Čížkovice), 19 – Šveňha (Lovečkovice), 15 – Klempíř (Brozany).

1. Čížkovice 16 12 1 3 59:24 37
2. Milešov 16 10 0 6 52:36 30
3. Lovosice RM 15 8 1 6 50:36 25
4. Lovosice 16 7 3 6 45:36 24
5. Brozany 14 7 3 4 36:32 24
6. Sulejovice 16 6 3 7 43:53 21
7. V. Žernoseky 16 5 3 8 35:54 18
8. Lovečkovice 15 5 2 8 54:65 17
9. Třebívlice 16 5 2 9 44:51 17
10. Prackovice 16 3 2 11 33:64 11


Okresní soutěž sk. B: Hoštka – Mšené-lázně 5:2 (Zedek 2, Pěkný, Sailer, Ličák – Ouzký 2), Libochovice – Kleneč 3:1 (Ellmann 2, Mach – Zemanec), Podlusky – Libotenice 1:5 (Slípka – Cuc Z. 2, Lahovský, Pocner, Janouš), Černiv – Roudnice K 10:2 (Udatný 5, Lubas 2, Prošek, Horák, Bouška – Frič 2), Střížovice – Předonín 3:0 kont. (hosté se nedostavili).

Nejlepší střelci: 33 – Čada (Podlusky), 26 – Hladký, 23 – Srba (Střížovice), 21 – Cuc (Libotenice), 18 – Švec (Kleneč).

1. Podlusky 16 12 1 3 83:44 37
2. Libotenice 16 10 3 3 63:35 33
3. Střížovice 16 9 3 4 68:34 30
4. Mšené-lázně 16 8 1 7 53:53 25
5. Kleneč 16 7 2 7 52:48 23
6. Libochovice 16 7 2 7 47:51 23
7. Předonín 16 7 2 7 44:50 23
8. Hoštka 16 6 2 8 39:50 20
9. Černiv 16 4 1 11 30:64 13
10. Roudnice K 16 1 1 14 38:88 4


Pátek od 17:30: Bohušovice – Štětí, Žitenice – M. Žernoseky, Pokratice – Tigo 1996, Litoměřice – Vražkov, Lovosice RM – Prackovice, Třebívlice – Čížkovice, Brozany – Lovosice, Sulejovice – Lovečkovice, V. Žernoseky – Milešov, Střížovice – Hoštka, Předonín – Černiv, Roudnice K – Podlusky, Libotenice – Libochovice, Kleneč – Mšené-lázně.