Okresní přebor – nejlepší střelci: 14 – Mráz, 9 – Vít (Žitenice), 8 – Náprstek (Litoměřice), Rosa, 7 – Taufl (Č. Kopisty), Novotný, 6 – Divecký (Žitenice), Musil (Nučnice), Plzák (Č. Kopisty).

1.    Žitenice    8    8    0    0    53:14    24
2.    Nučnice    8    7    0    1    34:14    21
3.    Litoměřice    7    4    0    3    21:18    12
4.    Brozany    8    4    0    4    14:14    12
5.    Vražkov    8    3    2    3    15:21    11
6.    Milešov    8    2    1    5    14:29    7
7.    Bohušovice    8    1    3    4    20:29    6
8.    České Kopisty    8    1    1    6    26:38    4
9.    Terezín    7    1    1    5    13:33    4

Okresní soutěž sk. A: Lovečkovice – Hoštka 4:6 (Šveňha 4 – Vála 3, Hrdlička, Jelínek, Bláha), Pokratice – Sulejovice 5:2 (Slabý, Macel, Jirásek, Prokůpek, Smetana – Mrvík, Šlégr).

Nejlepší střelci: 9 – Šveňha (Lovečkovice), 7 – M. Mrvík (Sulejovice), 6 – Filous, Král (Čížkovice), Hanuš (M. Žernoseky), Kunert (Sulejovice).

1.    Pokratice    8    7    0    1    27:12    21
2.    Sulejovice    8    5    1    2    34:22    16
3.    Lovosice    8    4    2    2    17:16    14
4.    Malé Žernoseky    8    4    0    4    33:22    12
5.    Čížkovice    7    3    1    3    22:25    10
6.    Hoštka    7    3    0    4    19:19    9
7.    Velké Žernoseky    7    2    1    4    9:14    7
8.    Lovosice RM    7    1    2    4    18:24    5
9.    Lovečkovice    8    1    1    6    15:40    4


Okresní soutěž sk. B: Libochovice – Mšené-lázně 7:0 (Svoboda 2, Koskuba 2, Vohánka, Křivan, Halašta).

Nejlepší střelci: 15 – Ouzký (Mšené-lázně), 9 – Harkabus (Černiv), 8 – Hanč (Podlusky), Jarina (Třebívlice), 7 – Král (K Roudnice), Kvapil (Třebívlice), 6 – Kunert (Černiv), Čada (Podlusky).

1.    Mšené-lázně    8    5    2    1    37:28    17
2.    Střížovice    8    5    1    2    19:16    16
3.    Libochovice    8    5    0    3    27:13    15
4.    Podlusky    8    4    2    2    32:26    14
5.    Černiv    8    4    1    3    25:21    13
6.    Roudnice K 8    3    2    3    19:33    11
7.    Třebívlice    8    3    0    5    27:24    9
8.    Horní Beřkovice    8    2    1    5    16:21    7
9.    Kleneč    8    0    1    7    18:38    1

Na jaře před zahájením soutěží se budou dohrávat zápasy: Litoměřice – Terezín, RM Lovosice – Hoštka a Čížkovice – V. Žernoseky.