Okresní přebor: Vražkov – České Kopisty 1:4 (Kraupner – Taufl 3, Přibyl), Pokratice – Žitenice 3:7 (Prokůpek 2, Bystrov – Divecký 4, Mráz 2, Vít), Tigo – Litoměřice 7:2 (Petrus 3, Lébl 2, Krejza, Kočí – Náprstek, Spálený).

Nejlepší střelci: 26 – Mráz, 24 – Divecký (Žitenice), 20 – Krejza (Tigo), 17 – Sionko (Žitenice).

1. Žitenice 14 14 0 0 105:17 42
2. Tigo 1996 14 11 0 3 84:30 33
3. České Kopisty 14 6 2 6 47:52 20
4. Bohušovice 14 6 1 7 35:62 19
5. Litoměřice 13 5 3 5 44:37 18
6. Vražkov 14 4 2 8 27:66 14
7. Pokratice 14 2 3 9 18:48 9
8. Brozany 13 1 1 11 17:65 4

Dohrávka: pátek 12.6. od 17.30 hodin: Litoměřice - Brozany (hřiště Mlékojedy)

Okresní soutěž sk. A: Prackovice – V. Žernoseky 3:1 (Šonda, Navrátil, Barvíř – Kružík), Milešov – Sulejovice 1:2 (Vodička – Cerman, Sedláček), Lovečkovice – Lovosice 0:4 (Hadaš 2, Kundrt, Šavec), Lovosice RM – Třebívlice 1:5 (Černý – Dostál 4, Šlik), Čížkovice – M. Žernoseky 1:6 (Mejta – Stejskal 3, Kozel 3).

Nejlepší střelci: 29 – M. Mrvík (Sulejovice), 22 – Koždoň (Čížkovice), 21 – Šveňha (Lovečkovice), 17 – Neruda (Milešov).

1. Malé Žernoseky 18 12 3 3 76:33 39
2. Sulejovice 18 12 0 6 78:45 36
3. Milešov 18 11 3 4 59:32 36
4. Čížkovice 18 10 2 6 71:47 32
5. Lovosice 17 8 1 8 60:38 25
6. V. Žernoseky 18 8 0 10 35:42 24
7. Třebívlice 18 7 2 9 51:71 23
8. Lovečkovice 18 7 2 9 51:66 23
9. Lovosice RM 18 4 1 13 48:96 13
10. Prackovice 17 2 2 13 30:89 8

Dohrávka: pátek 12.6. od 17.30 hodin: Lovosice - Prackovice


Okresní soutěž sk. B: Mšené – lázně – Kleneč 4:5 (Ouzký 3, Košťál – Bula 2, Šindelář 2, Kysela), H. Beřkovice – Štětí 0:9 (Čermák 3, Arazim 2, Hamšík, Pilař, Božík, Vála), Libochovice – Káčko Roudnice 4:2 (Řezníček, Mach, Doubrava, Halašta – Král, Frič), Střížovice – Hoštka 5:3 (Hladký 3, Jachek, Srba – Pěkný 2, Koula), Černiv – Podlusky 3:5 (Česal 2, Horák – Čada 3, Hanč, Horák).

Nejlepší střelci: 21 – Čada (Podlusky), 20 – Pilař (Štětí), 19 – Hladký (Střížovice), 17 – Jelínek (Hoštka).

1. Štětí 18 17 1 0 98:19 52
2. Podlusky 18 13 2 3 72:35 41
3. Střížovice 18 11 2 5 71:39 35
4. Černiv 18 10 3 5 61:51 33
5. Kleneč 18 8 2 8 46:50 26
6. Libochovice 18 7 0 11 43:69 21
7. Roudnice K 18 6 0 12 45:68 18
8. Mšené-lázně 18 5 0 13 55:91 15
9. Hoštka 18 3 3 12 50:76 12
10. H. Beřkovice 18 2 3 13 20:63 9