Okresní přebor:

Žitenice – Vražkov 8:0 (Vít 3, Sionko 2, Mráz 2, Divecký), Brozany – Litoměřice 1:6 (Cibulka – Náprstek 4, Spálený, Káles), Č. Kopisty – Bohušovice 9:1 (Taufl 3, Křikava 3, Kutzler 2, Podaný – Šikner), Pokratice – Tigo 1:4 (Jirásek – Krejza 2, Petrus 2).

Nejlepší střelci: 20 – Mráz, 16 – Divecký (Žitenice), 15 – Krejza, 13 – Landa (Tigo), 12 – Sionko (Žitenice).

1. Žitenice 10 10 0 0 77:10 30
2. Tigo 1996 10 9 0 1 67:18 27
3. České Kopisty 11 4 2 5 39:46 14
4. Bohušovice 10 4 1 5 22:40 13
5. Vražkov 10 4 1 5 21:48 13
6. Litoměřice 9 3 3 3 24:21 12
7. Brozany 10 1 1 8 12:50 4
8. Pokratice 10 0 2 8 8:37 2


Okresní soutěž sk. A:

Lovosice – Prackovice (odloženo na 12. 6.), Sulejovice – Třebívlice 8:3 (Sedláček 3, Lupínek 2, Svoboda, M. Mrvík, F. Mrvík – Krogner, Rulf, Beneš), V. Žernoseky – M. Žernoseky 3:0 (kont.), Milešov – Čížkovice 2:2 (Neruda, Lache – Koždoň, Král), Lovečkovice – Lovosice RM 5:4 (Šveňha 2, Dušek, Matoušek, Růžička – Heller 2, Pešek, Oplt).

Nejlepší střelci: 23 – M. Mrvík (Sulejovice), 18 – Šveňha (Lovečkovice), 14 – Koždoň (Čížkovice), 12 – Neruda (Milešov).

1. Malé Žernoseky 13 9 2 2 50:22 29
2. Sulejovice 13 8 0 5 59:33 24
3. Milešov 13 7 3 3 44:22 24
4. Čížkovice 13 7 2 4 51:29 23
5. V. Žernoseky 13 7 0 6 28:27 21
6. Třebívlice 13 6 2 5 39:41 20
7. Lovosice 12 5 0 7 34:26 15
8. Lovečkovice 13 4 2 7 34:54 14
9. Lovosice RM 13 4 1 8 38:70 13
10. Prackovice 12 0 2 10 14:67 2


Okresní soutěž sk. B:

K Roudnice – Mšené-lázně 5:3 (Karfilát 2, Hubálek 2, Havliš – Husák, Košťál, Fáry), Štětí – Hoštka 9:2 (Pilař 2, Jerman 2, Arazim, Božik, Jakl, Vála, Weber – Triebe, Pěkný), Kleneč – Podlusky 1:4 (Bubla – Hyťha, Rejhon, Flaischman), Horní Beřkovice – Černiv 0:0, Libochovice – Střížovice 0:5 (Minárik 2, Jacher 2, Srba). Dohrávka: Černiv – Hoštka 5:2 (Kunert 2, Lain, Netolický, Hrebinka – Pěkný 2).

Nejlepší střelci: 16 – Pilař (Štětí), 15 – Hladký (Střížovice), 13 – Jelínek (Hoštka), Vála (Štětí), 12 – Čada (Podlusky).

1. Štětí 13 13 0 0 75:14 39
2. Podlusky 13 10 2 1 50:22 32
3. Střížovice 13 9 1 3 59:29 28
4. Černiv 12 7 2 3 42:32 23
5. Libochovice 13 6 0 7 33:54 18
6. Kleneč 13 4 2 7 32:39 14
7. Roudnice K 13 4 0 9 33:55 12
8. Hoštka 13 2 2 9 35:55 8
9. H. Beřkovice 12 1 3 8 15:39 6
10. Mšené-lázně 13 2 0 11 34:69 6


Čtvrtek 7. 5. od 17:30: Pokratice – Vražkov, Tigo – Terezín, Bohušovice – Brozany, Litoměřice – Žitenice, Prackovice – Lovečkovice, Lovosice RM – Milešov, Čížkovice – V. Žernoseky, M. Žernoseky – Sulejovice, Třebívlice – Lovosice, Mš. lázně – Libochovice, Střížovice – H. Beřkovice, Černiv – Kleneč, Podlusky – Štětí.