Okresní přebor: Štětí – Litoměřice 4:2 (Hamšík, Vála, Arazim, Božík – Novotný, Hervert), České Kopisty – Pokratice 4:1 (Podaný, Horák, Kutzler, Kučera – Patzenhauer), Žitenice – Tigo 1996 5:2 (Mráz 2, Štajner, Lokvenc, Vít – neuvedeni), Malé Žernoseky – Bohušovice 4:1 (Gebur 2, Dragoun, Florek – Šikner).

1. Žitenice 16 15 1 0 138:27 46
2. Tigo 1996 16 14 1 1 81:24 43
3. Litoměřice 16 9 1 6 59:51 28
4. Štětí 16 8 3 5 59:63 27
5. Č. Kopisty 15 6 0 9 46:59 18
6. Bohušovice 16 5 2 9 44:83 17
7. M. Žernoseky 16 4 4 8 42:71 16
8. Pokratice 15 2 0 13 21:70 6
9. Vražkov 16 1 2 13 31:73 5


Okresní soutěž sk. A: Velké Žernoseky – Prackovice 6:2 (Pechánek 4, Beran, Hladík – Hon 2), Milešov – Sulejovice 4:3 (Podrabský 2, Přistoupil, Neruda – Rázek, Šlégr, Řezníček), Brozany – Lovečkovice 1:3 (Dětínský – Šveňha 3), Lovosice – Třebívlice 6:0 (neuvedeni), Čížkovice – Lovosice RM 7:5 (Mejta 3, Král, Nergl, Kubec, Koždoň – Hanzl, Udatný, Gasser, Laube, vl.).

1. Čížkovice 18 14 1 3 69:30 43
2. Milešov 18 11 0 7 58:42 33
3. Lovosice RM 17 9 1 7 60:46 28
4. Lovosice 18 8 3 7 52:38 27
5. Brozany 16 8 3 5 39:36 27
6. Sulejovice 18 7 3 8 50:60 24
7. V. Žernoseky 18 7 3 8 44:58 24
8. Lovečkovice 17 6 2 9 60:70 20
9. Třebívlice 18 5 2 11 45:60 17
10. Prackovice 18 3 2 13 38:75 11


Okresní soutěž sk. B: Hoštka – Kleneč 1:6 (Zedek – Ludvík 2, Švec 2, Doležal, Krejza), Mšené-lázně – Libotenice 4:7 (neuvedeni), Libochovice – Roudnice K 3:3 (Vaněček, Křivan, Bozděch – Frič, Karfilát, Matička), Podlusky – Předonín 6:6 (Hlaváček 2, Čada 2, Slípka, Horák – Kušpál 4, Hubený, Pětík), Černiv – Střížovice 0:3 kont., domácí nenastoupili.

1. Podlusky 18 13 2 3 97:55 41
2. Libotenice 18 12 3 3 78:40 39
3. Střížovice 18 11 3 4 78:38 36
4. Kleneč 18 9 2 7 60:50 29
5. Předonín 18 8 3 7 56:60 27
6. Mšené-lázně 18 8 1 9 58:62 25
7. Libochovice 18 7 3 8 51:62 24
8. Hoštka 18 6 2 10 44:63 20
9. Černiv 18 4 1 13 34:73 13
10. Roudnice K 18 1 2 15 46:99 5


Pátek od 17:30: Brozany – RM Lovosice (Brňany), Pokratice – Č. Kopisty.