Ve skupině A byly suverénní naděje pražské Slavie, které zvítězily ve všech zápasech a neinkasovaly ani jednu branku. Na dalších příčkách už to tak jasné nebylo. Tři celky totiž získaly shodně po třech bodech. Musela tak rozhodovat minitabulka. Z té vyšli nejlépe mladoboleslavští fotbalisté. Ve skupině B zvítězily Teplice před Libercem.

Dnes od 9 hodin turnaj pokračuje dalšími zápasy. Nejlepší dva týmy z obou skupin se utkají o konečnou 1. – 4. příčku, zbylé nastoupí k duelům o 5. – 8. místo. Body ze vzájemných utkání se přenáší do jednotlivých tabulek. Slavnostní vyhlášení je na programu před polednem.

Výsledky: skupina A: Slavia Praha – Mladá Boleslav 1:0, Baník Sokolov 3:0, Ústí n. L. 2:0, Mladá Boleslav – Sokolov 2:0, Ústí n. L. 0:1, Sokolov – Ústí n. L. 2:0. Skupina B: Teplice – Slovan Liberec 3:1, České Budějovice 1:0, Viktoria Plzeň 1:1, Liberec – České Budějovice 2:0, Plzeň 2:1, České Budějovice – Plzeň 2:0.

Republikové finále vítězů turnajů v Roudnici, Hluku (sportovní střediska), Sušici a Velkých Losinách (nejlepší OFS) se uskuteční 25. – 26. května v Praze. Nejlepší tým bude reprezentovat ČR při světovém finále v říjnu v Jihoafrické republice.