Domácí tři kola před koncem soutěže vyměnili překvapivě trenérskou dvojici Sedláček – Mosiurczak a proti poslednímu celku tabulky už vedl tým Pavel Jícha. Ten se ještě pořádaně neusadil na lavičce a jeho svěřenci už prohrávali. Hned ve druhé minutě si totiž naběhl na přihrávku France za obranu Šollar a přesným lobem poslal hosty do vedení – 0:1.

Po čtvrthodince mohlo být srovnáno, Klobásův hlavičkový pokus však stačil Hlaváč vyrazit. Úspěšnější byli domácí ve 29. minutě, kdy Korec na zadní tyči sice nejprve napálil konstrukci, ale v dorážce už se nemýlil. O něco aktivnější domácí šli do vedení krátce po změně stran, v 51. minutě byl po rohovém kopu důrazný zakončující Klobása – 2:1.

V 69. minutě pak střelou ze střední vzdálenosti překonal brozanského gólmana potřetí Kateřiňák. Korigovat mohl Benda, po jeho střele se však vyznamenal Michňa.

V sobotu se Brozany představí na hřišti Táborska B.

Benátky – Brozany 3:1

●Branky: 29. Korec, 51. Klobása, 69. Kateřiňák – 2. Šollar, bez karet, poločas 1:1, r. Makovička, 170.
●Benátky: Michňa – Pajer, Karásek, Borovička, Horák – Klobása, Mar. Sedláček, Kateřiňák, Škarecký (86. Ezeala), Mich. Sedláček (82. Sudek) – Korec (79. Krýda).
●Brozany: Hlaváč – Malina, Cibulka, Pikl, Pokrovskij – Golovko (72. Kučera), Franc (57. Nehoda), Pelikán, Uka – Šollar – Benda.