1. kolo
So 13.8. Obrnice - Úštěk, Rovné - Budyně, Č.Kopisty - SK Cítoliby, Dobroměřice - Libotenice, Ne 14.8. Brozany B - Proboštov B, SK Černčice - 1.FC Dubí, FK Louny B - Straškov

2. kolo
So 20.8. Úštěk - Libotenice, SK Cítoliby - Dobroměřice, Straškov - Č.Kopisty, 1.FC Dubí - FK Louny B, Budyně - Brozany B, Obrnice - Rovné, Ne 21.8. Proboštov B - SK Černčice

3. kolo
So 27.8. Rovné - Úštěk, Č.Kopisty - 1.FC Dubí, Dobroměřice - Straškov, Libotenice - SK Cítoliby, Ne 28.8. Brozany B - Obrnice, SK Černčice - Budyně, FK Louny B - Proboštov B

4. kolo
So 3.9. Úštěk - SK Cítoliby, Straškov - Libotenice, 1.FC Dubí - Dobroměřice, Budyně - FK Louny B, Obrnice - SK Černčice, Rovné - Brozany B, Ne 4.9. Proboštov B - Č.Kopisty

5. kolo
So 10.9. Č.Kopisty - Budyně, Dobroměřice - Proboštov B, Libotenice - 1.FC Dubí, SK Cítoliby - Straškov, Ne 11.9. Brozany B - Úštěk, SK Černčice - Rovné, FK Louny B - Obrnice

6. kolo
So 17.9. Úštěk - Straškov, 1.FC Dubí - SK Cítoliby, Budyně - Dobroměřice, Obrnice - Č.Kopisty, Rovné - FK Louny B, Ne 18.9. Proboštov B - Libotenice, Brozany B - SK Černčice

7. kolo
So 24.9. Č.Kopisty - Rovné, Dobroměřice - Obrnice, Libotenice - Budyně, SK Cítoliby - Proboštov B, Straškov - 1.FC Dubí, Ne 25.9. SK Černčice - Úštěk, FK Louny B - Brozany B

8. kolo
So 1.10. Úštěk - 1.FC Dubí, Budyně - SK Cítoliby, Obrnice - Libotenice, Rovné - Dobroměřice, Ne 2.10. Proboštov B - Straškov, Brozany B - Č.Kopisty, SK Černčice - FK Louny B

9. kolo
So 8.10. Č.Kopisty - SK Černčice, Dobroměřice - Brozany B, Libotenice - Rovné, SK Cítoliby - Obrnice, Straškov - Budyně, 1.FC Dubí - Proboštov B, Ne 9.10. FK Louny B - Úštěk

10. kolo
So 15.10. Úštěk - Proboštov B, Budyně - 1.FC Dubí, Obrnice - Straškov, Rovné - SK Cítoliby, Ne 16.10. Brozany B - Libotenice, SK Černčice - Dobroměřice, FK Louny B - Č.Kopisty

11. kolo
So 22.10. Č.Kopisty - Úštěk, Dobroměřice - FK Louny B, Libotenice - SK Černčice, SK Cítoliby - Brozany B, Straškov - Rovné, 1.FC Dubí - Obrnice, Ne 23.10. Proboštov B - Budyně

12. kolo
So 29.10. Úštěk - Budyně, Obrnice - Proboštov B, Rovné - 1.FC Dubí, Č.Kopisty - Dobroměřice, Ne 30.10. Brozany B - Straškov, SK Černčice - SK Cítoliby, FK Louny B - Libotenice

13. kolo
So 5.11. Dobroměřice - Úštěk, Libotenice - Č.Kopisty, SK Cítoliby - FK Louny B, Straškov - SK Černčic, 1.FC Dubí - Brozany B , Budyně - Obrnice, Ne 6.11. Proboštov B - Rovné