1. kolo
So 13.8. Rumburk - SK Březiny, Jílové - Křešice, Mojžíř - Libouchec, Milešov - SK Roudnice B, Pokratice - Trmice, Střekov - Šluknov, Ne 14.8. Jiskra Modrá - Hrobce

2. kolo
So 20.8. Trmice - Střekov, SK Roudnice B - Pokratice, Hrobce - Milešov, SK Březiny - Jiskra Modrá, Libouchec - Rumburk, Jílové - Mojžíř, Ne 21.8. Křešice - Šluknov

3. kolo
So 27.8. Pokratice - Hrobce, Rumburk - Jílové, Mojžíř - Křešice, Milešov - SK Březiny, Střekov - SK Roudnice B, Šluknov - Trmice, Ne 28.8. Jiskra Modrá - Libouchec

4. kolo
So 3.9. SK Roudnice B - Šluknov, Hrobce - Střekov, SK Březiny - Pokratice, Libouchec - Milešov, Jílové - Jiskra Modrá, Mojžíř - Rumburk, Ne 4.9. Křešice - Trmice

5. kolo
So 10.9. Trmice - SK RoudniceB, Pokratice - Libouchec, Rumburk - Křešice, Milešov - Jílové, Střekov - SK Březiny, Šluknov - Hrobce, Ne 11.9. Jiskra Modrá - Mojžíř

6. kolo
So 17.9. Rumburk - Jiskra Modrá, Hrobce - Trmice, SK Březiny - Šluknov, Libouchec - Střekov, Jílové - Pokratice, Mojžíř - Milešov, Ne 18.9. Křešice - SK Roudnice B

7. kolo
So 24.9. Trmice - SK Březiny, Pokratice - Mojžíř, Milešov - Rumburk, Střekov - Jílové, Šluknov - Libouchec, SK Roudnice B - Hrobce, Ne 25.9. Jiskra Modrá - Křešice

8. kolo
So 1.10. Rumburk - Pokratice, SK Březiny - SK Roudnice B, Libouchec - Trmice, Jílové - Šluknov, Mojžíř - Střekov, Ne 2.10. Křešice - Hrobce, Jiskra Modrá - Milešov

9. kolo
So 8.10. Trmice - Jílové, Pokratice - Jiskra Modrá, Milešov - Křešice, Střekov - Rumburk, Šluknov - Mojžíř, SK Roudnice B - Libouchec, Hrobce - SK Březiny

10. kolo
So 15.10. Rumburk - Šluknov, Libouchec - Hrobce, Jílové - SK Roudnice B, Mojžíř - Trmice, Milešov - Pokratice, Ne 16.10. Křešice - SK Březiny, Jiskra Modrá - Střekov

11. kolo
So 22.10. Trmice - Rumburk, Pokratice - Křešice, Střekov - Milešov, Šluknov - Jiskra Modrá, SK Roudnice B - Mojžíř, Hrobce - Jílové, SK Březiny - Libouchec

12. kolo
So 29.10. Pokratice - Střekov, Jílové - SK Březiny, Mojžíř - Hrobce, Milešov - Šluknov, Rumburk - SK Roudnice B, Ne 30.10. Křešice - Libouchec, Jiskra Modrá - Trmice

13. kolo
So 5.11. Trmice - Milešov, Střekov - Křešice, Šluknov - Pokratice, SK Roudnice B - Jiskra Modrá, Hrobce - Rumburk, SK Březiny - Mojžíř, Libouchec - Jílové