V první půli padly obě branky po chybách, když nejprve zaváhal domácí gólman Vacho a Kocourek už pak střílel do prázdné branky a na druhé straně zase jeho kolegu Wintera překvapila střela Šollara. Po přestávce dostali hosté výhodu pokutového kopu, střela Melechovského však orazítkovala pouze tyč. Šance si vytvořily oba týmy, ovšem do černého mířil opět pouze Kocourek.

„Hráli jsme proti těžkému soupeři, který vede Českou fotbalovou ligu o devět bodů a v poslední přípravě remizoval s prvoligovou slovenskou Trnavou 0:0. Kromě úvodu, než se náš celek dostal do utkání, jsem byl s výkonem spokojený. Hráči utkání odmakali, i my jsme si dokázali vypracovat několik šancí, které bohužel zůstaly nevyužity. Oba týmy však podaly velmi dobrý výkon," hodnotil utkání domácí kouč Přemysl Bičovský, na jehož svěřence nyní čekají čtyři utkání během čtrnácti dnů.

Ve středu hostí juniorský výběr Varnsdorfu, v sobotu pražskou Aritmu, další středu juniorku Teplic a 14. února změří síly s celkem FK Dobrovice a dějištěm utkání bude Mladá Boleslav.

„Čekají nás čtyři utkání a jde hlavně o to, abychom to vydrželi zdravotně. Dnes pražský celek vyměnil v poločase téměř celou jedenáctku. My  moc lidí nemáme, ale alespoň jako trenéři neřešíme problém koho postavit, variant moc není," tvrdí brozanský kormidelník s úsměvem.

Problém má hlavně v útoku, Potočný je s celkem Teplic na soustředění na Kypru, Benda je zraněný a Gnahoui ještě nenastoupil do přípravy.

„Už by měl začít vyklusávat Bittengel, který měl těžký výron v kotníku, u Bendy uvidíme, jak to bude po sádře vypadat a Gnahoui by snad měl nastoupit do přípravy kolem 12. února. V útoku zatím hrají Franc a Šollar a není to tak špatné. Nějakého fotbalistu bychom potřebovali, ale kde ho najít?"ptá se Přemysl Bičovský.

Brozany - Bohemains Praha 1:2

Branky: Šollar – Kocourek 2, poločas 1:1.
Brozany: Vacho – Černý, Tupý, Uka, Vacek – Kühn, Cibulka, Klimpl, Marič – Franc, Šollar.