Milešov – Krupka 2:3

Domácí měli parádní začátek, už ve čtvrté minutě je dostal do vedení hlavou Hanzl. Hosté měli sice častěji míč na svých kopačkách, ale o něco nebezpečnější byli Milešovští.

„Krupka ze standardky jen trefila břevno, jinak neměla nic,“ říkal milešovský šéf Josef Brabenec.

Ve druhé půli však po nedorozumění v obraně srovnal v 69. minutě Štípek. Milešov znovu zabral a J. Brabenec se prosadil po standardce. Hosté zatlačili, ale z brejků mohli inkasovat rozhodující úder.

Petrik však pálil mimo a Hlaváčka vychytal gólman Semerád. V 87. minutě udeřilo po dlouhém výkopu na druhé straně, když Šírka přehodil Štípek. V nastavení pak z trestného kopu přidal třetí gól hostů Pekrt.

„Bylo to vyrovnané a kvalitní utkání. Hosté potvrdili, že budou patřit ke špičce. Samozřejmě nás domácí prohra mrzí, vždyť jsme dvakrát vedli. Navíc se nastavovalo sedm minut, i když bylo avizovaných jen pět, ale dobu hry neovlivníme. Od toho je rozhodčí. Je fakt, že hosté zahrávali dost standardek, ale góly jsme dostali po našich chybách,“ litoval šéf milešovského týmu Josef Brabenec.

Branky: Hanzl, J. Brabenec – Štípek 2, Pekrt, ŽK 2:4, ČK Rendl – Bikár, poločas 1:0, r. Holakovský, 80.
Milešov: Šírek – Hajný, Pavel Pazdera, Petr Pazdera, Rendl – Hlaváček, Hanzl, Petrik (Kouba), Levý (Samseli) – J. Brabenec (P. Brabenec), Chmelař.