Vše podstatné se odehrávalo před brankou hostujícího týmu. To domácí gólman Lilko byl bez práce. Střekov, který dorazil k duelu 20. kola jen se třinácti hráči, poprvé inkasoval už ve čtvrté minutě.

Roudničtí zakombinovali na levé straně a centr Brandejse proměnil ve vedoucí gól Miřatský. V 16. minutě po rychlé akci ve středu hřiště chyběl Kalovi jen krůček k tomu, aby prostřelil Souška podruhé. O chvíli později vytěsnil střekovský brankář jemnou teč Laušmana nad břevno.

Podruhé udeřilo ve 29. minutě, kdy Brandejs využil nedorozumění v hostující obraně. Pět minut před poločasem pak po závaru a centru Pohořelého potvrdil ranou z voleje kanonýrské schopnosti Laušman.

Favorit měl luxusní náskok a diváci čekali, kolikrát se ještě míč ve střekovské síti objeví. Nestalo se tak překvapivě ani jednou. A nebylo to tím, že by defenziva hostů byla tak pevná. To domácí spíše zahodili spoustu šancí. Ať to byl Obrtlík, Dolejška, Pohořelý či Brožík. V 90. minutě nařídil rozhodčí Beneš po zákroku Lence na Laušmana pokutový kop, ale Pohořelý přeloboval pokusem a´ la Panenka branku.

„Na penaltu určený nebyl, přesto si vzal míč a předvedl tohle. Asi ho to bude něco stát,“ dodal po utkání se smíchem roudnický asistent Pavel Dohnal.

Roudnice – Střekov 3:0

Branky:
Miřatský, Brandejs, Laušman, ŽK 1:2, poločas 3:0, r. Beneš, 315.
Roudnice: Lilko – Vlček, Obrtlík, Pohořelý, Putík – Brožík, Medek, Brandejs (63. Skokan) – Kala (56. Lukášek), Miřatský (46. Dolejška), Laušman.