Zatímco s útočnou fází mohli být trenéři obou celků spokojeni, k té obranné museli mít v sobotním dopoledni hodně výhrad.

„Je fakt, že na obou stranách padly dvě laciné branky po chybách. Ať už obran či gólmanů, ale celkově jsem s výkonem celého týmu spokojený. Kluci jezdili, utkání mělo určitě dobré tempo i kvalitu. Soupeř byl asi v poli o něco lepší, my jsme však lépe využívali brejky a nabízené možnosti,“ zhodnotil předposlední přípravné střetnutí roudnický trenér Václav Hrdlička.

Do listiny střelců se zapsal i Lehovec, který v minulých zápasech dres divizního nováčka neoblékal. „Jedná se o rychlostní typ útočníka. Zkoušíme ho a věříme, že by se v Roudnici mohl uplatnit,“ poznamenal Hrdlička na adresu borce, který v minulých sezonách hostoval v různých klubech z mateřské Libuše.

Domácí porazili v přípravě už třetí třetiligový celek (předtím Ovčáry a Žižkov B). Před víkendovým startem divize (Most B, neděle 10.15) čeká Roudnické ještě jedna prověrka. V úterý se od 17.30 hodin utkají na Strahově s třetiligovou rezervou Slavie Praha.

Roudnice - Vltavín 6:4

Branky Roudnice:
7. Brandejs, 10. Miřatský (pen.), 44. Miřatský, 55. Kala, 75. Kala, 84. Lehovec, poločas 3:2.
Roudnice: Lilko (Sova) – Rolinger (Brožík), Obrtlík (Šmidrkal), Vlček, Lukášek – Hruška, Brandejs (Cibulka), Pohořelý, Medek (Lehovec) – Miřatský (Kala), Vobořil.