Domácí dostal do vedení ve 14. minutě Bejda a ve 33. minutě překonal Valeše podruhé Němec. Krátce po změně stran snížil Vobořil a v 53. minutě srovnal Slavíček. O udržení bojující domácí ale poté přidali další tři branky, které měly stejného autora. Jíra zkompletoval klasický hattrick.

„Do zápasu jsme nevstoupili špatně, v první vážnější šanci ale Vobořil neuspěl. Domácí pak skórovali, když slabou střelu podcenil náš gólman. Následovaly naše další šance, Bukač pálil do brankáře, Kwameho pokus zastavili domácí na lajně a další Bukačovu střelu vytáhl českodubský brankář na tyč. Pak přišel trest po pěkné akci. V poločase jsem musel zvýšit hlas, dvanáct minut pak bylo parádních, dokázali jsme i srovnat, ale pak naše hra znovu upadla,“ zhodnotil nevydařený duel hostující trenér Marian Řízek.

Ten svěřence nešetřil. „Jestli jsem dobře viděl, a že jsem v mládí hodně papal mrkvičku, tak my jsme měli modré dresy a domácí červené. Ale chvíli se mi zdálo, jako by někteří naši borci hráli se soupeřem. Byly tam nějaké kombinace, ale míče končily vždy u borců v červeném. Chlapci byli duchem na dovolené. No a Dub jim k tomu přibalil bůra na cestu. Vzadu to byla katastrofa, chyběla rozehrávka, byli jsme pomalí. Ve středu zklamali i Medek a Kwame, v útoku běhal jeden. Pochvalu zaslouží jen Slavíček a Cibulka, kteří hru ve druhé půli rozhýbali.“

Č. Dub – Roudnice 5:2

Branky: 14. Bejda, 33. Němec, 58., 69., 88. Jíra – 48. Vobořil, 53. Slavíček, ŽK 1:1, poločas 2:0, r. Duchoň, 170.
Roudnice: Valeš – Kučera, Obrtlík, Vlček (77. Mikas), Pohořelý – Kala (46. Slavíček), Kwame, Medek (60. Cibulka), Brandejs – Bukač, Vobořil.