Hosté zahájili aktivně a výsledkem byla trefa Kučery, který překonal Petra už v sedmé minutě. Domácí odpověděli po čtvrthodince střelou Špidlena, kterou Pechatý zkrotil ve své náruči. Roudničtí mohli pojistit náskok, Kučera ale podruhé přesný nebyl a po Šragově střele se blýskl Petr.

Srovnáno bylo ve 42. minutě, kdy se po rychlém brejku hlavou prosadil střídající Bodlák. Roudnice šla přesto do kabin spokojenější, když po rohu hlavičkoval přesně i Petrášek.

A ještě veseleji bylo v 57. minutě, kdy hostům zajistil dvoubrankový náskok Křeček. Domácí zdramatizovali zápas v 77. minutě, ale Roudničtí cennou výhru udrželi.

Převýšov - Roudnice 2:3

Branky: 42. a 77. Bodlák - 7. Kučera, 43. Petrášek, 57. Křeček, ŽK Hable, Jarkovský Šimkovský, Svátek, poločas 1:2, r. Váňa, 200.

Převýšov: Petr - Veselka (36. Bodlák), Hock (62. Kopáč), Jarkovský, Špidlen - Doležal, Hable (62. Černý), Kučera, Urbanec - Zorvan (75. Kouřil), Jos. Dvořák (55. Jan Dvořák).

Roudnice: Pechatý - Šimkovský, Petrášek, Veselý, Šraga - Mareš, Křeček - Kabele (70. Hanuš), Holub (90. Mujagič), Kučera (82. Verbíř) - Svátek (79. Kalaš).