Jako první zahrozili domácí ve čtvrté minutě, kdy hlavičkoval nad Vlček. V 11. minutě si na roh Kuchaře naskočil Kala a gólman Pražanů Michal se blýskl efektním i efektivním zákrokem.

Po čtvrthodině si do ulice naběhl opět Kala, ale v závěru akce ještě hledal možná zbytečně spoluhráče. Roudnice šla do vedení v 18. minutě, kdy po levé straně zatáhl míč do vápna Putík, byl faulován a domácí kopali penaltu. Tradičního exekutora Kuchaře vychytal Michal, ale na dorážku Brandejse už strážce pražských tyčí nestačil. Ve 33. minutě pak smutnil ještě jednou, když ho z dorážky překonal Vobořil.

V 59. minutě hosté přišli o Čmejlu, který viděl druhou žlutou.

„Rozhodčímu jsem nic neřekl. Vyloučil mě za to, že jsem si prý přetáhl dres přes hlavu, což podle mě není pravda,“ bránil se po utkání fotbalista Admiry.

Hosté se nevzdávali, ale Brauneise výrazněji prověřily jen pokus Štefana a hlavička Vosického. V 74. minutě mohl Pražany dostat do hry Uhlíř, míč po jeho lobu však mířil nad. Na druhé straně naložil s tutovkou ještě hůř Brandejs.

V 89. minutě Admira snížila, když zaváhání gólmana využil pohotovou dorážkou Vosický. Na stavu 2:1 nic nezměnil ani pokus Medka, který trefil tyč.

Roudnice – Admira 2:1

Branky: 18. Brandejs, 33. Vobořil – 89. Vosický, ŽK 0:3, ČK 59. Čmejla (Admira), poločas 2:0, r. Blaschke, 640.
Roudnice: Brauneis – Pohořelý, Obrtlík, Vlček, Putík (28. Kučera) – Kala, Medek, Kwame, Brandejs – Kuchař (71. Bukač) – Vobořil (80. Mikas).