Hosté byli duchem asi ještě v kabině, když poprvé inkasovali. Ve čtvrté minutě po rohovém kopu sice nejprve Pechatý zneškodnil tutovku Markovi, dorážející Ilko ovšem bez problémů z úhlu trefil poloodkrytou branku – 1:0.

Na druhé straně se po Šragově standardce zavěsil do vzduchu Petrášek, míč po jeho hlavičce ale stačili vytěsnit obránci mimo a po následném rohu Kučera mezi tyče nezamířil. Ve 35. minutě zahrával z ideální parkety přímý kop Kratochvíl, Tetour byl ale u tyče připravený. Před poločasem mohl pojistit kunické vedení Marek, Pechatý stačil zmenšit úhel a vyrazil míč na roh.

První vážnější šanci ve druhé půli měl roudnický Svátek, z otočky pálil nad. To domácí byli nebezpečnější, Pechatý se vyznamenal v 57. minutě, kdy reflexivně zasáhl proti hlavičce Marka a poradil si i s další hlavou Ilka. V 63. minutě našel Rejhon Ilka a Pechatý konečky prstů vyrazil dělovku na tyč.

V 70. minutě už ale roudnický gólman kapituloval. Nejprve sice po standardce vyrazil tutovku Rejhonovi, ale na dorážku Božiče neměl nárok – 2:0. Kontaktní gól Svátka pak nebyl uznán pro ofsajd a výsledku tak dal konečnou podobu v 84. minutě po kombinaci opět Božič – 3:0.

Už ve středu je na programu vložené 34. kolo, Roudnice se představí v Převýšově.

Jaroslav Peřina (trenér Kunic): „Myslím, že výhra 3:0 je zasloužená. Od začátku jsme byli lepší a zvolili i dobrou  taktiku. Čekali jsme, že nás Roudnice bude vysoko napadat, to jsme ale eliminovali tím, že jsme veškerou rozehrávku hráli dlouhou nahoru s častým odebíráním míčů. Pomohl nám samozřejmě rychlý gól, který kluky uklidnil. Soupeř v podstatě neměl žádnou šanci. Posílili nás tři hráči A týmu, což se také projevilo. Třeba  tím, že Božič dal dva góly, ale celý mančaft pracoval výborně."

Karel Zuna (trenér Roudnice): „Určitě jsme sem přijeli bodovat, ale za předvedenou hru jsme si nezasloužili vůbec nic. Za celý zápas jsme si nevypracovali jedinou šanci, soupeř naopak tři góly dal, něco ještě chytil Pechatý. Hráči mají při standardkách protihráče osobně, ale dvakrát nám tam doráží neobsazený Božič. To jsou hrubé chyby. Ve druhé půli jsme pak už hráli vabank na tři útočníky, ale nic to nepřineslo. Soupeř byl jednoznačně lepší a vyhrál zaslouženě. Chybovala obrana, nehrála nám středová řada, útočníci. Zklamali jsme zkrátka jako tým."

Kunice - Roudnice 3:0

Branky: 4. Ilko, 70. a 84. Božič, ŽK Kordiak, Ilko – Kratochvíl, Kalaš, poločas 1:0, r. Košan, 160.
Kunice: Tetour – Ilko (88. Jíra), Štrancl, Božič, Hanzel – Rejhon (79. Kotlík), Farkaš (79. Hrazdíra), Balšánek, Kordiak, Kolmistr (86. Fryčer) – Marek (90. Zaal).
Roudnice: Pechatý – Šimkovský, Kratochvíl, Petrášek, Šraga (59. Čelustka) – Mareš, Křeček – Kabele (59. Kalaš), Holub (73. Verbíř), Kučera (69. Hanuš) – Svátek (86. Čížek).