Roudnice se rozstřílela

Roudnice n. L. – Chtěli tři body a také je mají. Díky kvalitnímu výkonu porazili fotbalisté SK Roudnice v třetiligovém derby Chomutov jednoznačně 6:1.

17.10.2011

Roudnice - Kladno.Foto: Deník/Ladislav Pokorný

„Konečně se nám podařilo vyhrát. Už v těch předchozích zápasech jsme hráli celkem dobře, což přiznali i naši soupeři, ale k bodům to předtím nevedlo. Tentokrát ano,“ oddychl si kouč domácího výběru Marián Řízek.

Na stadionu Pod lipou se na první branku dlouho nečekalo. Do prázdné branky dorážel před koncem první desetiminutovky Vobořil. Ve 28. minutě sice Pavlíček srovnal, ale o dvě minuty později se po pěkné kombinaci zapsal mezi střelce Hrdlička. A stejný hráč přidal ještě do poločasu i třetí branku Roudnice.
Ve druhé půli pak domácí hráči potěšili své příznivce ještě třikrát. Dvakrát se do kolonky střelců zapsal i Stanley Ibe, který Pod lipou hostuje z Bohemians.“

„Dnes můžeme být opravdu maximálně spokojeni. Tři body jsme potřebovali a také je máme. A těší nás, že se trefili Ibe i Hrdlička, takže prokázali, že pro nás budou přínosem. Myslím, že se fotbal mohl divákům líbit,“ dodal trenér Roudnice Marián Řízek.

V příštím kole se Roudnice popere o body v Písku.

Roudnice – Chomutov 6:1

Branky: Hrdlička 2, Ibe 2, Vobořil 2 – Pavlíček, ŽK 1:4, r. Dujsík, 380.
Roudnice: Straka – Kala, Vaněk, Kučera, Pícha – Brandejs (62. Laušman), Adjei, Kuchař (72. Medek), Hrdlička – Vobořil, Ibe (80. Gutheis).

17.10.2011
Videosouhrn Deníku – pondělí 22. ledna 2018

Moře trávy, tři zahradníci za mřížemi a Drahoš i Pavlásek na Slovácku: videa dne

Markéta Macháčková po proměně.
5

Proměna s Deníkem vrátila Markétě sebevědomí

První místo v celostátní soutěži získal Jakub Klíma z Litoměřic

Litoměřice - Namaluj svoji učitelku nebo učitele – takové bylo zadání stejnojmenné soutěže Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, ve které Litoměřice obsadily hned dvě z předních příček.

Zkontrolujte si své vodoměry, vodohospodáři varují před mrazy

Ústecký kraj – Severočeské vodovody a kanalizace (SčVK) varují před mrazem, který může poškodit vodoměry i vodovodní přípojky.

Ústecký kraj - Třináct dívek z Ústeckého kraje se účastní soutěže Dívka Talent 2018.

Malečov - Sezona začala už i v Tašově u Malečova. Sněhové podmínky jsou tu dobré díky umělému zasněžování.