Zítra 10.10. (v 16) nastoupí na stadionu Pod lipou proti aktuálně dvanáctým Čelákovicím. Ty však mají o zápas méně. Na hrotu soupeřova útoku nastupuje bývalý reprezentant Vratislav Lokvenc, který bude asi největší hrozbou.

„Minulý zápas v Polepech nám vůbec nevyšel. Musíme věřit, že jsme se z chyb poučili a toto zaváhání napravíme doma. Na Čelákovice jsme se byli podívat a asi víme, co od nich čekat. Je tam samozřejmě Lokvenc, ve středu pole Roman Skuhravý, vzadu Homola. Něco jsme v týdnu zkoušeli a recept na překonání soupeře jsme možná našli. Uvidíme v neděli,“ dodal roudnický asistent Pavel Dohnal.

Na hřiště Přední Kopaniny (13.) už dnes zajíždějí hráči Sokola Brozany (7.).

Ze čtyřlístku v krajském přeboru budou mít výhodu domácího hřiště pouze fotbalisté Litoměřic (8.). Ti dnes dopoledne (10.15) přivítají nebezpečný Žatec (3.). Zbylí tři zástupci regionu musí za svými soupeři. Lovosice (1.) dnes do Neštěmic (7.), zítra pak Bezděkov (13.) do Kadaně (14.) a Štětí (6.) do Modré (15).

V A skupině I. A třídy je na programu jedno okresní derby. Už ve 14 hodin se v Pokraticích utkají domácí (8.) s vedoucí Roudnicí B, která zatím ztratila body jen v jednom duelu, když nestačila na Modlany. O dvě hodiny později hostí České Kopisty (4.) Mojžíř (11.). Sokol Milešov (7.) se představí na hřišti předposledních Soběchleb.

V B skupině I. B třídy se okresní rivalové utkají ve Mšeném – lázních, kam zavítají Hrobce. Ty budou favoritem. Soutěž zatím vedou, zatímco domácím, které trápí marodka, patří až 12. příčka. Libotenice zamíří do Bečova, Straškov do Kladrub a Rovné přivítá Obrnice. Zítra dopoledne pak hrají doma Křešice s Havraní (10.15) a odpoledne přijede do Brozan k duelu s místní rezervou celek Dubí.