Svěřenci Pavla Janečka zahájili aktivně, což se jim vyplatilo už v páté minutě, kdy před vápnem pěkně zakombinovali a Martin Kučera se levačkou trefil parádně za háčky – 1:0. Hosté se poprvé osmělili v desáté minutě, ale hned z toho bylo vyrovnání. Na dlouhý odkop si na polovině počkal Laušman, kterého po kličce musel faulovat gólman Bojčuk. Nařízený pokutový kop bývalý kanonýr mj. i Roudnice proměnil – 1:1.

Domácí dlouho nesmutnili. V 16. minutě si na roh Hrdličky naskočil Svátek a jemnou tečí překonal Michňu podruhé. Na druhé straně našel Pozníček v malém vápně Glasnoviče. Bojčuk jeho střelu vyrazil a Laušmanovu dorážku odvrátili zadáci.

Více šancí však měli nadále hráči v modrobílých dresech. Hrdlička nejprve z přímého kopu těsně minul, aby o chvíli později po přihrávce Svátka přesvědčil, že pravačka není jeho nejsilnější zbraní. Ve 37. minutě se do míče opřel Bíro. Jeho tečovaný pokus mířil naštěstí pro hosty do míst, kde stál gólman Michňa.

Po delší době o sobě dali vědět i Cábelíci, průnik Šípka však jeho spoluhráči nevyužili. To potrestal ve 38. minutě opět Kučera, když z vápna propálil hostujícího gólmana potřetí – 3:1. Zvýšit náskok domácích mohl po standardce Kratochvíla Tichý, neměl  však dobrý timing. Po něm pak chyběl krok Hrdličkovi, aby mohl zakončovat z dobré parkety. Přesto se ještě před odchodem dočkal. Přímý kop totiž provedl náramně – 4:1.

Namlsaní příznivci SK čekali, že po přestávce Roudničtí svého soupeře dorazí. To se  nestalo, i když zápas měli pod kontrolou. Ve 48. minutě prošel zleva Šípek a Bojčuk měl co dělat, aby jeho pokus vytěsnil a roh. O tři minuty později se na druhé straně do dobrých šancí dostal Tichý. Po přiťuknutí Svátka pálil nebezpečně levačkou, po rohu pak v pádu mířil jen do brankáře.  Králův Dvůr se snažil ještě s výsledkem něco udělat, ovšem kombinace mu nevycházely.

Dostal se do dvou šancí, v 54. minutě hlavičkoval po standardce mimo Glasnovič a v 69. přestřelil Nohýnek. Poslední vážnější šanci  měl po kombinaci s Pavlíčkem Hrdlička, hlavou však nemířil přesně.

Roudnice - Králův Dvůr 4:1

• Branky: 5. a 38. M. Kučera, 16. Svátek, 45. Hrdlička – 10. Laušman z pen., ŽK Bojčuk, Svátek –  Mikluščák, Varaďa, poločas 4:1, r. Drábek, 250.
• Roudnice: Bojčuk – Chalupa, Petrášek, Kratochvíl, Macháček – Brandejs (54. Šimkovský), Bíro, M. Kučera, Tichý (70. Pavlíček) – Hrdlička (80. Brožík) – Svátek.
• Králův Dvůr: Michňa – Procházka, Nohýnek, Mikluščák, Pozníček –  Petr, Sabou (72. Konečný), Varaďa, Šípek (89. Vybíral) – Glasnovič (83. Horváth), Laušman.