Vědomice - Sice utnuli nepříjemnou sérii bez bodu, ovšem ani tak příliš nadšení být nemohou. Fotbalisté SK Roudnice totiž v nedělním duelu 23. kola krajského přeboru na domácím hřišti jen remizovali s AFK LoKo Chomutov 1:1 a pomalu vyklízejí přední pozice.

5.5.2009

SK Roudnice nad Labem - LoKo ChomutovFoto: Milan Richtr

Roudnice – LoKo Chomutov 1:1

Začátek přitom domácím vyšel, hráli aktivně a vytvářeli si i šance. Už ve druhé minutě si na centr Lukáška naběhl Brožík, ale pálil vysoko nad. V 11. minutě rozehrál přímý kop Putík, našel hlavu Mikase, ovšem ani tentokrát se míč do sítě nevešel. Blízko gólu byl o dvě minuty později po rychlé akci a přihrávce Poláka Putík, Sabadoš ovšem v tomto případě svůj tým podržel.

Po dvaceti minutách začali vystrkovat růžky i hosté, domácím zatrnulo po přímém kopu Krále, kdy se míč odrazil od tyče.Ve 32. minutě byl blízko gólu Kubánek, který si naběhl na parádní uličku od Dobiáše. Netrefil ovšem branku. O chvíli později unikl opět rychlý Kubánek, Černý ale jeho kličku vystihl. Při závaru před vlastní brankou nedokázali Roudničtí odkopnout míč a mohli děkovat Černému, který vyrazil pokus Heiera. V poslední šanci první půle mířil po rohu Mikas hlavou těsně mimo.

Také v úvodu druhého poločasu zahrozili jako první domácí, tečovaná Brožíkova střela se otřela o břevno. Chvíli poté zkoušel pozornost Sabadoše z trestného kopu Putík. V 64. minutě už se zdálo, že chybu hostujícího gólmana, který podběhl přetažený centr, potrestá Mikas. Na brankové čáře však vyhlavičkoval míč Tichý. V 69. minutě si na dlouhý pas na opačné straně naběhl střídající Vávra, udělal kličku na střed, při dotyku s Adeltem se skácel jako podťatý a sudí Zvonař nařídil pokutový kop. Ten Cejthamr bez problémů proměnil – 0:1.

Roudnice se však nevzdala. V 82. minutě napřáhl z dobrých třiceti metrů Cibulka a k překvapení všech skončil nepříliš prudký míč za zády zaskočeného Sabadoše. „Byla to šmudla, ale před gólmanem to asi někdo tečoval, pak to skočilo, takže to pustil,“ usmíval se autor vyrovnávací branky. „Ježíšmarjá, to přece musíš chytat,“ křičel na chybujícího gólmana hostující kouč Pavel Chaloupka. Hosté v závěru jednou domácí obranu přečíslili z brejku, ale Tichý branku netrefil.

Roudničtí klesli na sedmou příčku, Chomutovští jsou čtvrtí. V dalším kole se Roudnice představí na hřišti poslední litvínovské rezervy.

Branky: 82. Cibulka – 70. Cejthamr z penalty, ŽK 4:4, poločas 0:0, r. Zvonař, 150.
Roudnice: Černý – Štěpán, Cibulka, Adelt, Lukášek – Brožík, Putík, Skokan, Polák – Mikas (86. Púčala), Dohnal (55. Rubeš).

5.5.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 15 000 Kč Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení dělník energetických zařízení. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Manipulace se surovinami a odpadem, Obsluha pomocných technologických úseků výtopen, udržování kotelního zařízení, mazací, čistící a úklidové práce, spolupráce při opravách a revizích zařízení, samostatná obsluha, dle oprávnění vyhrazených a ostatních technologických nebo technických zařízení, které jsou součástí technologického systému výtopny s ohledem na skutečný stav zařízení, činnost na elektrickém zařízení v rozsahu §4 vyhl. č. 50/1978 Sb., , ŘP skupiny B, ŘP skupiny T výhodou, výhodou topičský průkaz 3 třídy pro obsluhu horkovodního kotle, praxe na podobné pozici výhodou. Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení. Stravenky, dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění, sociální fond. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky od 8.00h. do 14.00h.. Pracoviště: Energie holding a.s. - litoměřice, K Výtopně, č.p. 1978, 412 01 Litoměřice 1. Informace: Karel Stejskal, +420 416 725 950. Gastronomie - Kuchař/ka 20 000 Kč Hledáme pro náš stravovací provoz, firemní jídelnu v Lovosicích. Náplň práce: příprava jídel dle stávajících norem a výdej pokrmů. Výroba - Výroba Obsluha strojů 16 752 Kč Obsluha strojů na úpravu vláken, dopřádání a navíjení příze a nití chemik výroby. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 16752 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 8. Poznámka: místo výkonu práce: Terezínská č.p. 879/60, 410 02 Lovosice 2. Směnnost: 3 směny, nepřetržitý provoz, noční provoz. Mzda 17.493 Kč, po zaškolení 24.000 Kč. Své životopisy zasílejte na: sleierova@glanzstoff.com nebo nás kontaktujte na tel.: 416 575 112 M. Šleierová.. Pracoviště: Glanzstoff - bohemia s.r.o., Terezínská, č.p. 60, 410 02 Lovosice 2. Informace: Monika Šleierová, +420 416 575 112. Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 81 Kč Manipulační dělníci ve výrobě manipulační dělník/ce na střihárně a šicí dílně. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 81 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadujeme pracovitost, zručnost, spolehlivost .Pracovní poměr na dobu určitou je později možný změnit na dobu neurčitou. Zájemci nechoďte prosím, Pokud Vás do týdne nebudeme kontaktovat. místo jsme obsadili již jiným uchazečem. , Způsob kontaktování zaměstnavatele: nevolejte. první kontakt - životopis emailem !!! na adresu: pam@timo.cz.. Pracoviště: Timo s.r.o. litoměřice, K Výtopně, č.p. 1889, 412 01 Litoměřice 1. Informace: Jana Zajíčková, +420 416 574 516.

Okresní fotbal: Budyně vypráskala Podlusky desítkou

Utkání Býčkovic (v bílém) proti Úpohlavům
23

V Býčkovicích září mládí, nováček ve třetí fotbalové třídě exceluje

-

Libochovice se dál trápí, za Lukavec zářila legenda

Libochovice – Trápení fotbalistů Libochovic pokračuje. Loňský odpadlík z I. A třídy klopýtá i o soutěž níž, ani ve 4. kole I. B třídy se nedočkal premiérových bodů. S Lukavcem doma prohrál 2:4.