Celodenního sportovního klání v lovosické sportovní hale Chemik se účastnilo osm celků. Kromě vítězů také domácí ASK Lovosice, které ve finále podlehly svému soupeři 1:2 na penalty, dále třetí Podlusky, Pokratice-Litoměřice, Brozany, Dobříň, Vchynice/Sulejovice a Čížkovice.

„Pro nás je v této těžké době vítěz úplně každý, protože již dva roky bojujeme s covidem, a sport byl dost omezen,“ řekl předseda komise mládeže OFS Litoměřicko Filip Prošek. „Jsme rádi, že můžeme zase sportovat, myslím, že kluci se po té pauze těší na hřiště a jsou rádi, že se může zase trénovat.“

Poděkovat nezapomněl ani sponzorům v čele s Patrikem Rosenkrancem, Janem Gaubem či FAČR. „Velké poděkování patří také předsedovi OFS Litoměřice Janovi Novotnému, který celý turnaj zaštiťuje,“ dodal.

„Turnaj se uskutečnil po roční odmlce, kdy nás zastavil covid. Následovat budou turnaje i v dalších kategoriích. Poslední lednový víkend je na programu starší přípravka a mladší žáci,“ doplnil Jan Novotný.

Liběšice si kromě týmového vítězství odvezly také trofej pro nejlepšího hráče, jíž získal Marek Efler. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Daniel Tesař z Podlusků, ty měly ve svém kádru také nejlepšího střelce, jímž se stal Jakub Šveňha.