Fotbalisté třetiligového SK podlehli v nedělním pošmourném dopoledni v duelu 13. kola ČFL výběru domácích Karlových Varů 2:1.

Hosté měli první šanci ve 12. minutě, ale Arkenberg svůj tým podržel při pokusech Vobořila, resp. Brandejse. Nerad o chvíli později naopak udeřil na druhé straně – 1:0. Roudničtí se snažili, ale nemohli se dostat přes bránící blok Západočechů.

Trefa Ivaska v 83. minutě zajistila domácím dvougólový  náskok. Prohru celku z Podřipska jen zmírnil střídající Soukup.

„Po sobotním tréninku nám vypadl ze sestavy zraněný Mareš, navíc odpoledne v duelu B týmu dostal červenou Müller, což nám narušilo plány," přiznal roudnický kouč Pavel Janeček.

„Hrálo se na těžkém terénu, bylo to spíš o bojovnosti. Čtvrtina hřiště byla pod vodou. Neubránili jsme jeden roh a inkasovali z hlavy Nerada. Postupem času jsme se tlačili víc a víc dopředu ve snaze srovnat, ovšem branku se nám dlouho nedařilo vstřelit. Naopak domácí zvýšili, my vzápětí korigovali, ale na nějaký  tlak už bylo málo času. Bylo to spíš remízové utkání, ale tentokrát jsme štěstí neměli. Ale tak to chodí, jindy to bylo zase naopak. Spokojeni ale samozřejmě nejsme, prohra mrzí.

K. Vary – Roudnice 2:1

• Branky: 15. Nerad, 83. Ivasko – 87. Soukup, ŽK 1:6, poločas 1:0, r. Schröter, 103.
• Karlovy Vary: Arkenberg – Jankovský, Ivasko, Gregor, Prückner (90. Staněk) – Tůma, Nerad, Šamánek, Šollar – Hucl, Huška.
• Roudnice: Pechatý – Chalupa, Kratochvíl, Vaněk, Pícha – Vobořil (81. Soukup), Medek, Kučera (72. Svátek), Brandejs (51. Hlaváček) – Macháček – Brožík.

1.FC Karlovy Vary – SK Roudnice nad Labem